Oceny Ford Taunus III

Oceny Ford Taunus III – wybierz silnik

Najnowsze oceny Ford Taunus III

~koneser z jeleniej
Ford Taunus III
Ja mam coupe. Mimo że jest 3 drzwiowy wchodzenie i wychodzenie z tyłu nie sprawia kłopotu . W sprawie silnika to nie ma oczym gadać . ja mam 2.0 i każdego zostawiam w tyle na światłach . Kada panienka sie ogląda . po tuningu mój taunus osiąga granice 200 na godzinę .
~foopl
Ford Taunus III
to, jak ktoś kiedyś powiedział, taki "amerykański polonez", wystrój i wygląd staromodny, ale jak się dba to potrafi się odwdzięczyć niezawodnością i komfortem jazdy, a że wygląda inaczej niż obecnie produkowane? Przynajmniej nie mam problemów ze znalezieniem go na zatłoczonym parkingu przed np M1 :)). A KAŻDY zadbany samochód ładnie wygląda. W sumie: jeżdżę tym cudem 10 lat i na razie nie zamienię na inne, nie warto, no... może... omega kombi...
~Mat
Ford Taunus III
niesmiertelny temat w taunusie brak 5, ilosc miejsca rewelacyjna po zmianie tylnych lozysk cisza, tylko te hamulce i uklad kierowniczy ale za to cienki, jaki wyglad pozdrowienia dla milosnikow Tanusa
~szajbus27@wp.pl
Ford Taunus III
Bardzo dobrze sie prowadzi, jesli chodzi o młodych to będą mieli problemy z OC bo jest dość wysokie ze wzgledu na poj.silnika, mimo to radze wybrac Taunusa niż malucha, ma się przed sobą kawał maski, a cena jest podobna.
~mr.pankrok@gmail.com
Ford Taunus III
ma swoje lata, lubi po marudzić, ale ta linia nadwozia i przyjemność z prowadzenia są jedyne w swoim rodzaju :]
~Tomasz
Ford Taunus III
Taunus to spokojna, trwala i elegancka limuzyna dla rodziny.
~dzamnik z pod samiuskik tater
Ford Taunus III
jak na tak leciwy samochód całkiem nieźle, nie zamieniłbym na poloneza no i ten unikatowy wygląd. Pomimo tych wszystkich minusów taunus to taunus i bast abez dyskusji
~Wojtek -OPOLE
Ford Taunus III
Samochód dobrze sie prowadzi.Jazda sprawia przyjemnosć jest miękki a mimo to dobrze trzyma sie drogi.Niestety co raz trudniej o częsći i brak dostępu do fachowej lteratury o tym modelu
~Adams
Ford Taunus III
Dobry samochod dla osob lubiacych starsze modele Forda.
~macio003@o2.pl
Sedan 1.6 72KM 53kW
Ford Taunus III
Trudno jest dokładnie ocenić auto, jest po prostu inne..