Oceny Ford Transit III

Oceny Ford Transit III – wybierz silnik

Najnowsze oceny Ford Transit III

~stitch40@poczta.onet.pl
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
Duży, pojemny samochód dla rodziny i drobnego biznesu. Swój ekspoloatuje jako samochód rodzinny, do wyjazdów turystyczno-rekreacyjnych, czasami w celach zarobkowych. Prawie nie eksploatowany w mieście ( na miasto mam drugi, mniejszy samochód). Około połowy przebiegu poza granicami kraju. Mało awaryjny, oszczędny, pojemny. Sprawdza się w każdych warunkach. Ponieważ po około 6 latach eksploatacji miałem problemy z rozruchem w zimie,(mieszkam na...
2,9
~mihalekkk199
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
Nie wiem czy wszystkie są takie, czy po prostu ja kupiłem takiego szkuta. Nie polecam. Niby nie było wielkich usterek, ale jednak wciąż cos się psuło. Skrzynia biegów sypała się, pomimo licznych napraw. Ogrzewanie działało kiedy chciało. Zawieszenie to była totalna porażka... Dużo by pisać... starczy powiedzieć, że bardzo dużo czasu spędziłem jeżdżąc po mechanikach.
~lolo
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
mam forda z1992 jest użytkowany non-stop i jedyna rzecz którą musiałem wymienić to alternator oczywiście nie wliczając części które się zużywają podczas eksploatacji auto super jak będe zmienial to tylko na forda
3,5
~eker@poczta.fm
Furgon 2.0 84KM 62kW
Zrobilem Transitem duzo km bylem nim wszedzie, nigdy mnie nie zawodzil(chociaz teraz po 500.000 km most tylny juz nie dal rady i bedzie trzeba kupic nowy)Ale ogolnie dobre auto,naprawde dobre do zarabiania kasy poniewaz jest malo awaryjne chociaz jak sie cos juz zepsuje to trzeba zaspiewac, wada zasadnicza sa dosc drogie czesc zamienne jak to nowe i uzywane!Ale warto
4,1
~savacom@poczta.onet.pl
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
opisany samochód posiadam od 3 lat,1992 rok 2.5 d. ok. 0,5 mil. kilometrów.Jeśli chodzi o niezawodność to 5 z plusem,jednak uprzedzam że nie jest to samochód dla osób lubiących ciszę i delikatność.To po prostu samochód do twardej nie wdzięcznej roboty,na pewno nigdy was nie zawiedzie-jedyny minus to BLACHA-LEPIEJ ZAINWESTOWAĆ W DOBRE ZABEZPIECZENIE.Przy okazji nie są tak drogie jak Mercedesy lub VW.
1,9
~Piotrek Kletkiewicz piotrekkletkiewicz@onet.eu
Furgon 2.5 D 69KM 51kW
nie paolecam tego auta...! kupcie lepiej ducato, boxera lub jumpera!
~zenobiusz
Furgon 2.5 90KM 66kW
Trwałe,niezawodne,miłe w prowadzeniu-pomimo głosności.Najstarszy po 500tys-wym.wtryski;na razie oba pozostałe zostawia w tyle
~weiss_kruk
Furgon 2.0 84KM 62kW
istny diabel do roboty!!!Mam go dwa lata,200000 km zrobilem i przyznam sie ze troche napraw mialem ale to normalne jak sie auto na codzien eksploatuje.Zarobia na ewentualne naprawy i na dobre zycie.
~Krzysztof mzes250@op.pl
Furgon 2.5 90KM 66kW
Traktuję Transita źle, ciężko pracuje on w firmie budowlanej i zarobił juz na parę swoich następców, dlatego... bardzo go cenię!
2,1
~ms
Furgon 2.5 D 69KM 51kW
Pojazd do bani!!!! dobrze się zastanówcie przed kupnem,tym się poprostu nieda jeździć.Miałem starszą wersję prod. od 87-91 - niepolecam!!!