Lista ocen Ford Transit III (40)

~telefon015@tlen.pl
Furgon 2.0 84KM 62kW
Samochód na chodzie, posiada dobry silnik, pali od ręki, koła bliźniaki, opony mało jeżdżone jak widać na zdjęciu, 1-raz podwyższany-przedłużany, miejsc siedzących 4, zarejestrowany na 9 osób, Kompletna instalacja gazowa, brak przeglądu, OC ważne do 05.06.2008 (Silnik)
1,9
~Piotrek Kletkiewicz piotrekkletkiewicz@onet.eu
Furgon 2.5 D 69KM 51kW
nie paolecam tego auta...! kupcie lepiej ducato, boxera lub jumpera!
~daniangomera@wp.pl
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
głowica żeliwna silnik nie zawodny trzeba pilnować świecy żarowej w kolektorze ssącym jak ją wymieniłem na nową to mam do dziś spokój jeżdze już ok 5lat co prawda to auto jedzie 120km/h max i to z góry jest wolne ale naprawde silne auto jest 9osobowe ale wyrzuciłem kanapy i woże kukurydze radzi sobie na 5biegu 80kn/h z prawie 4tonami pół na przyczepce pół na aucie jwżdze na lotosie 10W/40 (Silnik)
~stitch40@poczta.onet.pl
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
Duży, pojemny samochód dla rodziny i drobnego biznesu. Swój ekspoloatuje jako samochód rodzinny, do wyjazdów turystyczno-rekreacyjnych, czasami w celach zarobkowych. Prawie nie eksploatowany w mieście ( na miasto mam drugi, mniejszy samochód). Około połowy przebiegu poza granicami kraju. Mało awaryjny, oszczędny, pojemny. Sprawdza się w każdych warunkach. Ponieważ po około 6 latach eksploatacji miałem problemy z rozruchem w zimie,(mieszkam na...
2,9
~mihalekkk199
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
Nie wiem czy wszystkie są takie, czy po prostu ja kupiłem takiego szkuta. Nie polecam. Niby nie było wielkich usterek, ale jednak wciąż cos się psuło. Skrzynia biegów sypała się, pomimo licznych napraw. Ogrzewanie działało kiedy chciało. Zawieszenie to była totalna porażka... Dużo by pisać... starczy powiedzieć, że bardzo dużo czasu spędziłem jeżdżąc po mechanikach.
~prosiak102@wp.pl
Furgon 2.0 84KM 62kW
dobra praca , pali na dotyk , bierze olej ale mnie to wali (Silnik)
3,6
~metrotv@wp.pl
Furgon 2.5 90KM 66kW
nie bede juz mial takiego samochodu :-( a nowm jezdzilem rok, a milo wrocilem do tego :-)
~Tomek
Furgon 2.0 84KM 62kW
Jak na tak starą konstrukcję całkiem OK.Silnik trochę słaby ale elastyczny.Nie ma różnicy czy się jedzie na benzynie czy LPG. (Silnik)
2,1
~ms
Furgon 2.5 D 69KM 51kW
Pojazd do bani!!!! dobrze się zastanówcie przed kupnem,tym się poprostu nieda jeździć.Miałem starszą wersję prod. od 87-91 - niepolecam!!!
~szary11@interia.pl
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
chyba ilość jeżdżących transitów mówi sama za siebie jaki to samochód