Lista ocen Ford Transit IV (60) - Silnik

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Furgon 2.5 TD 100KM 74kW
wersja maxi, czyli silnik wzmocniony 100 KM, REWELACJA. Górskie drogi z ładunkiem 1650 kg i jest zapas mocy do szybkiego wyprzedzania.
~DanTheMan
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
Głośny, telepie,.za słaby na trase, ale w mieście spisuję się nieźle.całkiem elastyczny i zadziwiająco oszczędny. Miałem vana i
~Krzysztof kuj-pom
Furgon 2.5 TD 85KM 63kW
Stary poczciwy klekot...nie do zdarcia!!! Na zimnym brak kultury pracy, jak się rozgrzeje ok. Trochę głośny ale do przeżycia.
~@ndrzej
Furgon 2.5 TD 100KM 74kW
Slnik nie do zajechania. Turbo dosyć mocny i zarazem cichy. z ciężarem nie ma problemu. Jedna super zaleta, mam webasto- super zimą!
~Chopper
Furgon 2.5 TD 100KM 74kW
Silnik 2,5 TD - elastyczny, dość mocny, bez problemu można wyprzedzć> Porównując go z Vito czy z T-4 - jest zdecydowanie lepszy.
~tranzioch
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
mam wrażenie że w ursusie c-360 silnik pracuje ciszej, co do przyspieszenia to rowerzyści mnie odsadzają z pod świateł
~FEBEX-Michał Szczekocki
Furgon 2.5 TD 100KM 74kW
Niezawodny,mało pali może trochę kiepska kultura pracy.Odporny na jakość paliwa.Poza tym OK
~batimex
Furgon 2.5 TD 100KM 74kW
silnik jak silnik z tym ze nie do zdarcia jak go sam nie zepsujesz to spokojnie zaliczy milion km,
~huba
Furgon 2.5 TD 100KM 74kW
jak mam prawie tone na pace to nieczuc bardzo mocnu silnik ale przyspieszenia i elastycznosc kiepska
~Wojtek
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
Silnik słaby, głośny. Zaliczyłem wymianę kadłuba silnika- pęknięta podpora wału głównego- wada materiałowa.