Oceny Ford Transit IV

Ford Transit IV - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Transit IV

~Kamil
Ford Transit IV
Samochód jeśli chodzi o wytrzymałość i ładowność jest bardzo wytrzymały, można ładować i tak samo jedzie bez obciążenia jak z obciążeniem. Plusem są wygodne fotele, przestrzeń kierowcy i elastyczna skrzynia, można jechać 5-biegiem 50 i w ogóle nie redukować, przy przyspieszaniu. Dobra widoczność do przodu, prosty, trwały diesel. Ogólnie samochód na trasy jest za wolny, owszem da się jechać dalej lecz ten wolnossacy diesel przy rozpedzeniu się...
~DanTheMan
Ford Transit IV
Używam auta na co dzień.Miałem normalne auto i vana do wożenia motocykla, ale tak mi się spodobała jazda transitem,że auto stało nie używane.no to sprzedałem auto i transit jest moim autem na co dzień.trochę za wolny na trase, ale do miasta idealny.Moim skromnym zdaniem w mieście prowadzi sie i parkuje go łatwiej niż nie jedno auto.
~hupert@wp.pl
Ford Transit IV
Auto kupione raz na baaardzo długo. Tylko o nie dbać. Myślałem o zmianie na coś nowszego tylko po co. Samochód naprawdę godny polecenia. Czy kupiłbym ten model jeszcze raz? Takich już nie robią. A jak będę sprzedawał tego to znaczy, że nie będę potrzebował już takiego typu auta. A mój będzie jeszcze innym służył długo.
~Krzysztof kuj-pom
Furgon 2.5 TD 85KM 63kW
Ford Transit IV
Bardzo wdzięczne i niezawodne auto do pracy. Gdyby nie pompa LUCAS EPIC było by idealne. Ale szczerze polecam. To już mój drugi transit ale nie ostatni. Właśnie szykuję się do zakupu kolejnego ale tylko i wyłącznie 2.0Tddi. 2.4Tddi są bardziej awaryjne, a najgorsze to te TDCI siadają wtryski i pompy wysokiego ciśnienia (bardzo kosztowne) no i elektronika szwankuje. W Tddi czyli inaczej Di nie ma takich problemów.
~Bartek
Ford Transit IV
Rewelacyjny samochód. Silnik nie zużywa oleju właściwie w ogóle. Duży, pakowny, wygodnie się prowadzi. Wysokie zawieszenie + dociążenie z tyłu daje samochód, który po bezdrożach nawet da radę. Z automatyczną skrzynią biegów sam jedzie :) Jedyna wada - blachy. Polecam wszystkim!
~regnar
Furgon 2.5 TD 100KM 74kW
Ford Transit IV
Solidne autko, odpowiednio zadbane odwdzięcza sie swoją długowiecznością. Tylko karoseria pozostawia wiele do zyczenia jak to w fordach, trzeba pozaprawiać. Zastanawiam sie ile jeszcze wytrzyma, w końcu to już ponad 0,5mln kilometrów. Mam tez Jumpera z 2007 roku, 2.2Hdi i są z nim wielkie problemy a niby całkiem nowe autko

Usterki Ford Transit IV

Ford Transit IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mario
Furgon 2.5 TD 100KM 74kW
Ford Transit IV
kupilem go 3 lata temu i jestem zadowolony z powaznych napraw to tylko pompa wtryskowa byla robiona z tego wzgledu ze ktos ladowal na opale i dlatego, zero wyciekow troszke blaszki slabe ale to tylko ta wada ogolnie polecam wszystkim ale tylko do 2000roku te nowe to buble ma moj ojciec i chce juz go sprzedac polecam transita !!!
~Robert
Ford Transit IV
Auto godne polecenia każdemu przedsiębiorcy, lub rodzinie. Niezawodne, wygodne, przestrzenne.
~emde
Ford Transit IV
Typowy osiołek. Szkoda, że rdza go zjada jak szalona.
~krzychuDTL
Ford Transit IV
W sumie bardzo prosta konstrukcja łata,tania w naprawie jak i w zakupie.Silnik i zawieszenie bardzo trwałe.Dynamiki może nie ma,ale spalanie jest do przyjęcia.