Lista ocen Ford Transit V (55) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gdańszczanin
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Silnik przy 2500 obr/min (120km/h na 5 biegu) buczy (rezonans), ale poniżej 2300 i powyżej 2900 jest cichutki (najcichsza jazda do 110. Przy prędkości 130 i wyżej silnikaprawie nie łsychać tylko wyraźne szumy. Zawieszenie dobrze wyciszone, poza w/w stukotem. Z tyłu jak w większości aut dostawczych słychać szum wody z kałuż, kamyczki i inne drobiazgi - sama blacha.
~benwal1@o2.pl
Furgon 2.4 TD 116KM 85kW
Tak! cichy jak mocno rozgrzany silnik i tylko do 2000 tys obrotów. powyżej chyba najgłosniejszy w tej klasie.Kurwa-Lublinem kiedyś jechałem z kolegą ok 90/h i wydawaje mi się ze ma ciszej
~marcin
Furgon 2.0 TD 80KM 59kW
do 100km jest ok ale póżniej to robi się głośnawo, każdy ford ma to samo czyli powyżej 120km uszczelka nad drzwiami puszcza i gwiżdze witr, założyłem dubeltwą ito samo
~sskrzypekss@gmail.com
Furgon 2.4 TD 125KM 92kW
bez komentarza, poprostu tragedia. przy wiekszych prędkościach jest gorzej niż bardzo źle. Ja mam wersje jumbo na bliźniakach, wiec dochodzi wycie mostu.
~Użytkownik niezadowolony
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
JEDNA WIELKA KATASTROFA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale zawsze można sobie głośne radio kupić i nie ma większych prolemów
~Mistrz kierownicy
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Ciszej niz w oplu Vivaro czy combo, przy max prędkości zawirowania powietrza przedostają sie do kabiny przez uszczelki w drzwiach
~Wojciech
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
Powyżej 100 km/h nie dało się nim już jechać, miałem wrażenie jakbym siedział przy estradowym głośniku.
~Karol Wojd
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
wyciszenie jest bardzo słabe ale nie ma co narzekać, wole słabę wyciszenie niż słaby silnik ...
~ppiotr
Furgon 2.0 TD 125KM 92kW
dzwoniąca klapa schowka nad głową, a na nierównych drogach skrzypienie wszystkiego, ale w normie
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
Auto za ciche nie jest, merc jest o niebo lepiej wyciszony, ale w porównaniu z Żukiem to jest Silent.