Oceny Ford Transit VI Kombi MWB

Ford Transit VI Kombi MWB - Oceń swoje auto

Oceny Ford Transit VI Kombi MWB – wybierz silnik

Najnowsze oceny Ford Transit VI Kombi MWB

~Kolejny zadowolony posiadacz transitów
Ford Transit VI
Transit przyćmiewa inne busy. Spalanie jest przeciętne tzn. pali tyle ile inne do 10l. Koszt serwisu mniejszy niż u innych. Mam obecnie 25 busów we firmie. Użytkowałem: Ducato, Mastera, Sprintera i Craftera. Boxer i Jumper to ta sama mechanika co Transit. Jak do tej pory koszty eksploatacji Transita są najniższe od wymienionych. Jeździ i nie stoi. Usterki w porównaniu do innych dużo mniejsze! Mam porównanie bo robimy busami nawet do 150.000 km...
~Jerzy Kaczmarski
Ford Transit VI
całokształ bardzo dobry, ceny części są bardzo tanie w porównaniu do francuzów, silnik bezawaryjny najlepszy jest 11o konny 2.2 tdci, nie jest wyżyłowany jest trwały, wytrzymały- czyli taki roboczy wół tak jak i powinno być, wytrzymują naprawdę wiele kilometrów, słabe strony to oczywiście słabej jakości plastiki ( kierownica się zużywa moment - najlepiej sobie obszyć skórą i po problemie, plastikowa podkładka podłogi też przeciera się...
~Sylwestr
Ford Transit VI
bardzo dobre solidne auto , polecam każdemu kto chce długo jeździć i bez awaryjnie, zawieszenie bardzo trwałe, silnik ma dobre opinie , tanie części zamienne , jest ich dużo , klocki hamulcowe są też tanie, spalanie w normie.
~Lechu
Ford Transit VI
jestem z niego zadowolony, i to nawet bardzo, tani w utrzymaniu i jest bezawaryjny, troche plastiki kiepskie ale mechanika silnik elektryka bez zarzutu , polecam auto każdemu kto myśli o zakupie na pewno nie bedzie sprawiał kłopotów, jazda , jazda, i jeszcze raz jazda - silnik trwały i zawieszenie bardzo dobre
~Dymek
Ford Transit VI
bardzo dobre solidne wytrzymałe trwałe auto, jezdzi bez problemów prawdziwy dostawczak i osobówka w jednym. jestem z niego bardzo zadowolony
1,9
~Firma \"INLAM\" z Łodzi
Ford Transit VI
Samochód beznadziejny, który kupiłem dwa razy - po raz pierwszy i ostatni.

Usterki Ford Transit VI

Ford Transit VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,5
~nieszczęsny użytkownik
Ford Transit VI
wszystkim odradzam serwisy FORDA. przetestowałem z konieczności już kilka i wszędzie tuman na tumanie. Szerokim łukiem radzę omijać autoryzowaną stację obsługi w Radomiu.
2,2
~Piotrek
Ford Transit VI
Egr, końcówki drążków, łączniki stabilizatorów, łożyska przód. (Bezawaryjność (poważne usterki))
Ford Transit VI Kombi MWB