Oceny Ford Transit VI Van SWB

Ford Transit VI Van SWB - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Transit VI Van SWB

~Andrzej W. Jabłoński
Van SWB 2.2 TDCi 110KM 81kW
jeżdżę już trochę dostawczakami i powiem szczerze i uczciwie lepszego silnika nie znajdziecie .. mocy nie jest może za dużo ale jest ważna rzecz , taka że nie jest wyżyłowany a co za tym idzie jest nie do zajechania, oczywiście idiota każdy silnik zarypie, w każdym razie jest odpowiedni do ciężaru auta i jego funkcjonalności. Już trochę na nim zrobiłem kilometrów i mogę śmiało stwierdzić że jest bezawaryjny, oleje filtry i tyle w temacie...
~Serwisant
Van SWB 2.2 Duratorq TDCi 85KM 63kW
Jakbym miał go kupić prywatnie to bym go nie wybrał. Może nie jest zły ale... Silnik ma dużo do życzenia, a przede wszystkim 85KM to zdecydowanie za mało. Ogólnie brawo dla tego co wymyślił filtr oleju w plastikowej obudowie jako najniższy punkt silnika! A jak dobrze trafisz to bonusem załatwisz pompę oleju, wymiennik ciepła i wspomaganie... Na zimę trzeba zasłaniać chłodnicę, bo inaczej nie doczekasz się ciepła w kabinie. Latem bez klimy...
4,1
~Ireneusz Mleczko
Van SWB 2.2 TDCi 110KM 81kW
Kupiłem auto z drugiej ręki przy przebiegu około stu tysi , z książką serwisową i kompletem dokumentów nie z komisu ale od osoby prywatnej niby mały przebieg może nie oryginalny ale zrobiłem już 60 tysi i zero problemów śmiga jak ta lala, wszystko chodzi bardzo dobrze. Jestem z trnsita bardzo zadowolony.
2,2
~johndoe
Van SWB 2.2 Duratorq TDCi 85KM 63kW
Auta nie poleciłbym najgorszemu wrogowi. Pomimo jego funkcjonalności jego wady przyćmiewają nieliczne zalety. Ładowność i wygoda dość dobre, jednak wieczne problemy z podzespołami, z którymi autoryzowany serwis nie potrafi sobie poradzić, eliminują go z aut godnych polecenia.
4,1
~cubici
Van SWB 2.2 TDCi 110KM 81kW
Obalam wszystkie negatywne opinie o nowych Transitach!!! Interesuję się motoryzacją oraz mechaniką i mam duży dostęp do różnego rodzaju pojazdów. Większość dostawczych aut nie dorównuje Transitowi. Może nie wszystkie wersje silnikowe czy rodzaje zabudowy są godne polecenia ale jako zwykły bus to naprawdę dobre auto. Jeśli nie wierzycie to zapraszam do kupna przereklamowanych VW i Merców, które są drogie w zakupie i eksploatacji. Nie...
3,1
~bart
Van SWB 2.2 TDCi 110KM 81kW
Chciało by sie go pokochać ale on sie nie daje. Problemem jest tez jego stara konstrukcja. Ford pozostał w latach 90 jeśli chodzi o karoserie i rozwiązania związane z ergonomią. Silnik a własciwie jego dynamika nadrabia delikatnie te niedociągnięcia

Usterki Ford Transit VI

Ford Transit VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~bmwojtas
Van SWB 2.2 TDCi 110KM 81kW
Z Transita jestem bardzo zadowolony, posiadam to autko od nowosci. Bylem nim tylko na pierwszym przegladzie w serwisie Forda i pozniej podziekowalem Panom z serwisu. Sam zmieniam olej, filtry itd., tankuje tylko na orlen,bp,shell i nie mialem zadnego problemu z tym autkiem.
~arczii
Van SWB 2.2 TDCi 110KM 81kW
Zero problemów. Mam go 13 lat i boję się na cokolwiek wymienić bo mi się po prostu znudził.
~Buncol
Van SWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Jak na auto do pracy to moze byc... Jakosc materialow i wykonczenia jest slaba, choc i tak lepsza niz w Renault czy Opel.
~J
Van SWB 2.2 Duratorq TDCi 85KM 63kW
Ogólnie spoko i nie jest taki sztywny i twardy jak np: Ducato/Jumper, które prowadzą się jakby były wymyślone tylko i wyłącznie na autostradę :)
Ford Transit VI Van SWB