Oceny FSO Polonez Cargo

Oceny FSO Polonez Cargo – wybierz silnik

Najnowsze oceny FSO Polonez Cargo

~jeanz_1
Cargo 1.6 77KM 57kW
Poldek rządzi!! Mam 93r. na A4 w tym roku szedł 165km/h z 4 osobami. Bardzo pojemne auto i wytrzymałe. Bez problemu weźmie pół tony na tyłek. Mój nawet mało pali 9l po mieście jak ktoś umie jeździć.
3,8
~Sokal
Cargo 1.9 D 69KM 51kW
jezeli poloneza to tylko z tym silnikiem, o dziwo sa tansze niz zwykle w benzynie. Rodzinne auto ktorym dodatkowo przewieziesz co tylko sie da, jedyny mankament, glosno sie robi w aucie juz powyzej 2000obrotow(nie pisze juz o predkosci)mozna rozwiazac ten problem, inwestycj w dobre radio i glosniki, pozwoli nam zapomniec o chalasie powodowanym przez silnik, tylni most itp.;)
~frezzer
Cargo 1.6 77KM 57kW
Autko idealne dla osób ktorym temperamet kierowcy nie strzelił do głowy, pojemny i pakowny zarazem, uzytkuje od 4 lat swoje autko i nie mam zamiaru go sprzedawac, kazdy komu "lezy" polonez i potrzebuje wiecej miejsca dla ladunków to te auto jest stworzone. Szkoda ze juz nie produkują.
~paweloo97
Cargo 1.5 76KM 56kW
Polonez Caro to dość dobre auto.Ówczesne 3,8 miliona złotych(teraz na nowe to 3800 zł)nie poszło na marne.
2,5
Cargo 1.6 77KM 57kW
Do śmigania do pracy po złych drogach do wożenia cieżarów nadaje się idealnie Lecz do jazdy po mieście i na dłuższe trasy się nienadaje... Auto tanie w utrzymaniu tanie części
~Piotr
Cargo 1.6 77KM 57kW
Auto pakowne, polonez bo polonez ale gdyby nie rdza to było by idealne auto

Usterki FSO Polonez

FSO Polonez – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Mirek
Cargo 1.5 76KM 56kW
Moim zdaniem najlepszy samochód za niewielkie małe pieniądze. Można nim szleć do bólu i nic się nie zużywa, no chyba że opony :)
~MARCO
Cargo 1.6 77KM 57kW
Ogólnie dałbym ocenę na 4,5 . Jestem akurat z tego egzemlarza bardzo zadowolony i żeby nie korozja na drzwiach dałbym mu 4,8 - 5.
~Kowalski
~tratata