Lista ocen FSO Polonez Caro Plus (122) - Widoczność

Na liście zabraknie 205 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tygrys
Caro Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Z widocznościa w polonezach jest kiepsko mialem 3 przykre doświadczenia wlasne w związku z tym, na przejezdzie bez szlabanów ułożonym pod kątem ostrym w stosunku do jezdni podczas dojeżdzania tylna belka (ta miedzy klapa bagażnika i malym okienkiem z tyłu) zasłania i raz wlasnie bym skonczył pod pociagiem bo sygnalizacja byla uszkodzona ... Druga sytuacja że własnie lusterka są źle zrobione bo w miescie przy zmianie pasa w lusterku nie...
~wojtac
Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
doskonała. zero dmuchanych słupków i przepompowanych plastików. jedyny minus to pochylona z tyłu szyba ale to w końcu fastback i pod złym kontem zamontowana szyba przednia która w słoneczne dni i w nocy odbija kokpit. bywa upierdliwe i wymaga skupienia ale nie jest to problem tylko polonezów.
~Polish
Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
bez wiekszęgo komentarza który stałby się większym komentarzem gdybym rzeczywiście go napisał, więc skoro tego nieuczynie nie będzie to wielki komentarz ponieważ niemam zamiaru się zanatdo rozpisywać, wracając do tamatu krótkiego komentarza w którym miałem się nierozpisywać powiem tak: widoczność mierna
~Tomek
Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Tak jak napisałem powyżej nie jest to omega ale naprawdę jest ok trzeba dbać o elementy zawieszenia a samochód pancerny na nasze polskie drogi a jak już coś się zużyje to części bardzo tanie i dostępne wszędzie... Widoczność na 5+
~Ropa
Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
nic dodać nic ująć... w porównaniu do nowych samochodów gdzie słupki boczne i przednie są jak zelbetowe słupy pod wiaduktem polonez jest poprostu panoramiczny, a cofanie to sama przyjemność
~BERCIK2006R.WARSZAWA MOKOTÓW
Caro Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
FAJNIE...NIEKTÓRE WOZY NP.FIAT BRAVA JAK SIĘ DO TEGO WSIĄDZIE TO TOTALNE ZERO..DZIURA ALE DLA MNIE POLONEZ TO INNA BAJKA CHOĆ KONSTRUKCJA STARA TO JEST DOBRZE WIDOCZNA PRZESTRONNA I ZAPEWNIA BEZPIECZEŃSTWO!
~Tomek,...
Caro Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Widocznosc do przodu i na boki bardzo dobra. Niestety z widocznoscia do tylu jest troszku gorzej,nie wiadomo gdzie konczy sie tyl samochodu. Duze lusterka boczne pozwalaja na dobra obserwacje drogi
~Polonez_Rider
Caro Plus 1.4 103KM 76kW
Widoczność według mnie jest doskonała zarówno do przodu, jak i do tyłu. Auto można bezproblemowo wyczuć i mieć pełną orientacje co się dzieje wokół nas. Dlatego 5:)
~tynium
Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Absolutna rewelacja, duze szyby wszystko widac zadnych amrtwych pol, duze lusterka znajomi cow siadaja i parkuja nim neiw eirza wlasnym oczą jakie to proste
~ng-krk nh
Caro Plus 1.4 103KM 76kW
Jak się człowiek rozgląda to widać wszystko dobrze, ale na prawe lusterko to nie można liczyć, strasznie kaprawy element, projektant chyba zapił jak to robił.
FSO Polonez Caro Plus