Lista ocen FSO Polonez Caro 1.4 103KM 76kW 1993-1997 (54) - Ergonomia

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Polini Poznań
Caro 1.4 103KM 76kW
niektórych włącznikó należy sie nauczyc gdzie są, zwłasza jeśli przepali się podświetlenie w przełączniku, poza tym sterowanie świateł (góra-dół) bez sensu, w ogóle nie działa, totalne nieporozumienie. Kierownica regulowana więc moża się dostosować do wygodnej pozycji.
~rembrand@benchmark.pl
Caro 1.4 103KM 76kW
No coz... To jeszcze nie Plus wiec wentylacja nie jest rewelacyjna i tak lepsza niz w poprzednich modelach, brak wspomagania, ale to poprawia sylwetke:), dobre wygodne fotele nareszcie nie te kanapki, duzy plus za nowe zegarki - szczegolnie w nocy fajnie swieca.
~Michał
Caro 1.4 103KM 76kW
Dostęp do podstawowych włączników jest dobry, wszystko jest pod ręką. Zegary są czytelne, a regulacja lusterek działa płynnie. Regulacja wysokości świateł (często awaryjna w niektórych Polonezach) tu działa bez zarzutu.
~Michał
~Pitt
Caro 1.4 103KM 76kW
jak dla mnie siedzi sie w tym aucie za wysoko- sam jestem wysoki,przełączniki juz lepiej uporzadkowne niz w poprzednich modelach,deska rozdzielcza niestety slabo zza kierownicy jest widoczna,trzeba sie schylac,
~kuklamusic@poczta.onet.pl
Caro 1.4 103KM 76kW
Ramiona kierownicy zasłaniaja włączniki.A te sa tak ułożone,że mimo,iż tak długo jeżdże nim,nie mogę operować nimi na pamięć.Stare poldki miały włączniki na konsoli środkowej i było to lepsze.
~polo81@tenbit.pl
Caro 1.4 103KM 76kW
coz, jak wspomnialem na poczatku Polonez to polski wyrob i zbyt wiele nie nalezy oczekiwac, ale generalnie mozna jechac pare godzin i nie umrzec ;)
~tomekfso10
Caro 1.4 103KM 76kW
Wszystkie oceny które wystawiłem na ten samochód ,ktory posiadam nie są zaznaczone bezmyślnie. Każda z ocen jest przemyślana.
~Kudłaty:D
Caro 1.4 103KM 76kW
Tutaj nic specjalnego,w sumie wszystko bardzo proste i czytelne, szybko można sie przyzwyczaić, ale ogółem bez fajerwerków.
Dziennik kosztów dla FSO Polonez Caro 1.4 103KM 76kW
5,1
11,8
~Robert Sieczko polonez 1.4 rover mniumek@o2.pl
Caro 1.4 103KM 76kW
Wszystko na swoim miejscu.Tylko przełączniki klawiszowe i regulacja ogrzewania na suwakach,to rozwiązania prosto z prl-u
FSO Polonez Caro