Lista ocen FSO Polonez Caro 1.5 75KM 55kW 1991-1997 (74) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 96 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartosz T
Caro 1.5 75KM 55kW
traci wolne obroty gdy się go przyciśnie i nikt nie może tej awarii usunąć, do tego kopci jak lokomotywa, a on ma 70 tys.km i miał już jeden remont... do tego padło serwo hamulców, łożyska w tylnym kole praktycznie nie ma
~darek
Caro 1.5 75KM 55kW
poważnych usterek brak . jedyną która zdażyła się odkąd nim jeżdzę(w lutym ubiegłego roku zrobiłem prawo jazdy)to awaria rozdzielacza zapłonu ,jedyny incydent który unieruchomił poldka w trasie .
~m.bieniek@drumet.pl
Caro 1.5 75KM 55kW
Zawiódł mnie tylko 2 razy: zamoknięta kopułka - wymieniłem ją i przewody i jest OK; pęknięta łapa sprzęgła (60000 km przebiegu) - konieczne holowanie - wymieniłem łapę i tarczę sprzęgła i jest spokój do dziś
~Rafał
Caro 1.5 75KM 55kW
Żadnych poważnych usterek. Ani razu nie musiałem go cholować. Najpoważniejszą naprawą była wymiana uszczelki pod głowicą po przebiegu 90 tyś. km z powodu przegrzania.
~Paweł "RSVR500"
Caro 1.5 75KM 55kW
Zawieszenie (amortyzatory) i drążki kierownicze. No i korozja! Poldek kocha rdzę! Jesienią ładny, świeci a wiosną od listwy na drzwiach w dół nie ma blachy..
~Paweł
Caro 1.5 75KM 55kW
Wbrew powszechnej opinii Polonez nie jest samochodem, który non stop się psuje. Wystarczy tylko dbać o niego - a napewno nie zawiedzie;)
~Maciej.Skrzypczak@poczta.fm
Caro 1.5 75KM 55kW
Rzadko sie psuje uniemożliwiając jazde. Prosta konstrukcja auta pozwala zrobić remont silinka na podwórku przed blokiem z użyciem "młotka i kowadła".
~bergercs
Caro 1.5 75KM 55kW
Oprócz uszkodzenia półosi przez zaniedbanie wymiany łożyska nic się nie zjeb... - przypominam, że poldek ma 320000 km najechane
~Marcin J. 18 lat z Bochni
Caro 1.5 75KM 55kW
duży plus zrobiłem nim 20 kkm i nie miałem z nim większych problemów - może dlatego że dostałem go od dziadka,który bardzo niego dbał
Dziennik kosztów dla FSO Polonez Caro 1.5 75KM 55kW
12,4
~Piotr
Caro 1.5 75KM 55kW
Z powarznych usterek: raz okazało się, że nie miałem hamulców przednich, pomógł ręczny. Czasem lubi nawalić gażnik i ani rusz
FSO Polonez Caro