Lista ocen FSO Polonez Caro 1.6 87KM 64kW 1993-1997 (78)

~Poldi-Marcin
Caro 1.6 87KM 64kW
Pomalowany w niektorych miejscach bo rdza go brala,kolor srebrny.Auto po prostu super,krowa bo krowa ale super,auto bez kaprysow jak chcesz tak jedzi.Tani w zakupie,za dobrze utrzymanego Poldka Caro z roku 94-go trzeba dac 3000-4500 z gazem a za te pieniadze mozna kupic malego malucha ktory jest slaby i nei jest tak bezpieczny jak Poldi.Nawet z przyczepa ma dosc dobre przyspiesznie (na benzynie) tylko trzeba na 1-ce i 2-ce dociagac do...
~Tomek_tb@onet.eu
Caro 1.6 87KM 64kW
jest mozna powiedziec niezawodny, zrobiłem nim juz 30000km i jedynie uszczelka pod głowicą zaszwankowała (Silnik)
~Drzewi
jak mu ciskam to 12 lpg wezmie ale mu się nie dziwie
3,6
~wasko
Caro 1.6 87KM 64kW
gdyby nie to że rdza go ostro zjada i silniczek coraz głośniej chodzi jeździłbym nim jeszcze długo.autko mi naprawdę odpowiada,choć nie kupię już 2 raz poloneza,tego mam już 8 lat i jeszcze przez 1 rok myślę nim jeździć a potem coż-złomowanie bo nie zamierzam męczyć się ze sprzedażą za 500 zł.nie warto
2,7
~krystian
Caro 1.6 87KM 64kW
polonez to jednym słowem totalna porażka, te auto praktycznie ma tylko jedna zalete, mianowicie podświetlanie liczników na desce roździelczej, a pozatym to tragedia, przyśpieszać niechce, kopci jak szalone, zawieszenie to wogule sie nie trzyma drogi, siedzenia niewygodne, strasznie bolą plecy, hałas w środku niesamowity, tłumiki szybko się wypalają, tylny most ciągle ryczy, na zakrętach tylne półosie potrafią wyjechać, miałem tak 2 razy, po...
3,5
~Panam
Caro 1.6 87KM 64kW
W 2 lata 56.000 km i jedyne co to pobiera olej ale 140km na gazie jeszcze poleci. (Silnik)
~Sparc
Caro 1.6 87KM 64kW
za czasów młodości 2-gi bieg ok 90 km/h, 3-ci ok. 130 km/h; dosyć głośny powyżej 3000 obr./min; przy obrotach powyżej 3200 obr./min dość żwawy (gdyby miał mniejszą masę) (Silnik)
3,4
~krzysiek@point.net.pl
Caro 1.6 87KM 64kW
głośny - ale nigdy nie nawalił - jeżeli sie juz dławił to zawsze o własnych siłach jechał do regulacji - ważne aby robić regularną diagnostyke silnika co 10tyś km - regulacja zaworów (przy gazie nawet można częściej),wymiana świec,kabli wys. napięcia,czyszczenie i reg.gażnika. (Silnik)
3,6
~hudy1983@o2.pl
Caro 1.6 87KM 64kW
gdyby nie karoseria to mozna by tym jezdzic. jestem dosyc zadowolony . mie poszaleje sie ale to nie samochod do tych celow.
3,8
~piotrlewyżnin
Caro 1.6 87KM 64kW
polonezy są dobre tylko karoseria za mocno rdzewieje a silnik jak w mercedes s
FSO Polonez Caro