Ocena kierowcy - FSO Polonez Caro

Sid, 20 lat temu
Silnik 1.9 D 69KM 51kW
Rok produkcji 1992
FSO Polonez Caro 1.9 D 69KM 51kW 1991-1997 - Oceń swoje auto
Auto jest koloru bialego,blacha jak w polonezie
Jak jade sam to na 5-tym biegu mam ok. 50 kmh,super elastycznosc,kultura pracy dosyc,jedzie maskymalnie ok. 145 kmh
Nie jest zla ale mogla by byc lepsza,moim zdaniem za dlugi skok lewarka ale po za tym ok
Dobry ale mogly by byc lepszy,a ja jeszcze mam okropne luzy ale to moja wina i dlatego 4
Super o ile nie ma sie przyciemnionych szyb
Po wymianie zegarow na nowe (od nowszego Caro) jest super,przelaczniki itp na wlasciwym miejscu,fotele wymianione na Inter Groclin
Slaba strona ale jak soie juz nagrzeje jest przytulnie ale to nagrzewanie torche trwa i dlatego 3
Hmmmmmmmm z tylu duzo miejsca,z przodu tez i w bagazniku tez
Dosyc slaba strona ale jak sie nie jezdzi ostrao,mam na mysli ze sie jezdzi spokojnie i oborotmierz nie wychodzi powyzej 3500x1000rpm (mi nie wychodzi powyzej 4000)
Czesci dosc drogie (tylko do silnika bo do blachy ok),oplaty dosc duz ale zuzyie paliwa (u mnie) jest raczej male
Zmienilbym bym w nim tylko silnika tak na 1400-1600 ale oczywiscie ma byc diesel tylko zeby wycisneli z neigo ile sie tylko da,mam w planach dojechac go do 200 tys i zmienic tez na poloneza tylko teraz albo atu plus z silnikiem 1400 albo caro tez z tym silnikiem,z tego jestem bardzo zadowolony
W koncu podzespoly poloneza a tylko silnik citroena
Silnik jest super prawie sie z nim nic nie dzieje
FSO Polonez Caro