Lista ocen FSO Polonez Kombi (42)

3,5
~Staszek
Kombi 1.6 84KM 62kW
Dobry samochód za niewielkie pieniądze. Niestety zastosowana technologia jest dość archaiczna (sięga początków produkcji fiata 125p). Uważam, że w Polonezie jest to \"coś\" czego brakuje wschodnim konstrukcją. Do Poloneza wejdzie 5 facetów po 90 kg z bagażami (bez dużego ugięcia zawieszenia, przypnie się przyczepę, przejedzie się przez potok, pojeździ bokiem na zaśnieżonej drodze.
2,9
~Aliszer
Kombi 1.6 84KM 62kW
Kombi zadziwiająco trzyma cenę, ale można trafić na młode auto z małym przebiegiem które spokojnie posłuży jeszcze kilka lat. Do pracy nadaje się idealnie i nie jest go specjalnie szkoda.
~KrisPK
Kombi 1.6 84KM 62kW
jest to dobre auto i jak na moja dosc szybko i dynamiczna jazde to ze jeszcze jezdz to cud wiele samochodow juz by odpadlo.
3,2
~Bartek
Kombi 1.6 84KM 62kW
Ogólnie to nie wiem co sądzić, przestarzały ale wytrzymały, słabo wykonany ale praktyczny.
~andre (andre_t@o2.pl)
Kombi 1.6 84KM 62kW
Serwisowany zawsze co 10000km (na Towarowej 33 w W-wie) - dołożyłem na dzie dzisiejszy do niego około 3200zł. Teraz będzie troszkę więcej, zaczyna mi popiskiwać tylni most... Całe szczęście, że części są tanie! Ale nie wszystko jest tak dobrze - nie są produkowane nowe Poldusie. Gdyby były, natychmiast bym kupił takiego samego - to samochód do jazdy a nie droga zabawka do pucowania i oglądania!
~Eugeniusz Szulski
Kombi 1.6 84KM 62kW
Kombi to najlepszy z Polonezów. Szkoda, że tak późno.
~Trabi_Fan
Kombi 1.6 84KM 62kW
Najlepszy, najwygodniejszy, najladniejszy i najpojemniejszy samochod produkcji polskiej, w stosunku do reszty swiata jednak troszke zostaje w tylu
~kris
Kombi 1.6 84KM 62kW
to polska fura na polskie drogi i niema co tu wymyslac to naprawde dobre autko
~mikestd@op.pl
Kombi 1.6 84KM 62kW
naprawde swietny pakowny rodzinny wóz. Troche za mały bak przy takich gabarytach powinien być 60 litrowy. Myśle, że można pochwalić FSO za ten model tylko czemu wyszedł tak póżno!!!!!! ładnie wykończony- po prostu go bardzo lubie!!!
Dziennik kosztów dla FSO Polonez Kombi
11,6
~Poldex
Kombi 1.6 84KM 62kW
konstrukcja sprzed 25 lat...duzy, wygodny, srednio dynamiczny (na polskie drogi starczy), pojemny (podwyzszony dach w kombi to byl dobry pomysl). Zeby tylko nie rdzewial...
FSO Polonez Kombi