Lista ocen FSO Polonez Kombi (23) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KrisPK
Kombi 1.6 84KM 62kW
ja poprostu leje i jezdze nie patrze ile pali ale chyba nie duzo bo za 30zl robie 130 - 140 km(po miescie i bez deptania) jak na poloneza to chyba niezły wynik. przeglad to koszt okolo 150zl a czesci sa tanie w porownaniu z niemcami.
~Aliszer
Kombi 1.6 84KM 62kW
Tak mnie straszyli tym zużyciem paliwa a wcale tragedii nie ma, choć przyznaje że jeźdzę spokojnie. Jednak instalacja LPG wydaje się być nieodzowna... Podane przeze mnie średnie spalania są dla LPG !
~mikestd@op.pl
Kombi 1.6 84KM 62kW
na trasie 7,w mieście 9-10, zimą o wiele gorzej - taki klimat! trudno mi sie zdecydowac na gaz bo nie wiem gdzie wsadzic zbiornik-otrata cennej częsci bagażnika
~gra-bud
Kombi 1.6 84KM 62kW
na trasie przy średniej prędkości 100 km/h - podkreślam średniej, nie maksymalnej - auto pali mi 10,5 l/100km gazu, chyba dobrze a nawet doskonale
~Trabi_Fan
Kombi 1.6 84KM 62kW
Na gazie oplacalny, na benzynie gorzej..w miescie pali jak smok, na trasie przy predkosciach 90 km/h wychodzi niewiele drozej niz samochody z wyzszej polki
~Staszek
Kombi 1.6 84KM 62kW
Nie wyobrażam sobie jazdy tym samochodem bez instalacji gazowej. Koszty napraw są śmieszne. Duża dostępność części używanych.
~kris
Kombi 1.6 84KM 62kW
no moj troszke pali ale przy spokojnej jezdzie w "dyszce" sie miesci. jezeli chodzi o czesci to ok jest wszystko i za niewielka kase
~Student
Kombi 1.6 84KM 62kW
mialem zamontowany gaz. na poczatku palil 16 litrow gazu, a po regulacji tylko cudowne 13 :-)
~Poldex
Kombi 1.6 84KM 62kW
czesci tanie przeglady tez...na gazie jezdzi tanio na benzynie gorzej - i niema sensu przekraczac 120 km/h

Usterki FSO Polonez

FSO Polonez – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Eugeniusz Szulski
Kombi 1.6 84KM 62kW
Kombi zuzywa najmniej paliwa z Polonezów. Podstawowe naprawy w każdej "wiosce" za małe pieniadze.
FSO Polonez Kombi