Lista ocen FSO Polonez Kombi (20) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Aliszer
Kombi 1.6 84KM 62kW
Jedna z niewątpliwych zalet PN w wersji Kombii. Na trasie Warszawa - Pułtusk w pięc osób i pełen bagażnik nikt się specjalnie nie skarżył.
~Eugeniusz Szulski
Kombi 1.6 84KM 62kW
Polonezy zawsze miały dużo miejsca. Ten jest wyższy i wreszcie 2 metrowy człek nie szura glacą po suficie. Z tyłu baby mogą mieć kapelusze na łbach.
~KrisPK
Kombi 1.6 84KM 62kW
porownujac poloneza do auta gabarytowo do niego podobnego to miejsca jest duzo. a jezeli chodzi o kufer no to troszke jest za plytki.
~Sobek
Kombi 1.6 84KM 62kW
W Fordzi Focusie Kombi jest mniej miejsca, oraz mniej wygodne siedzenia, wiem bo przetestowałem go na dalszej trasie.
~mikestd@op.pl
Kombi 1.6 84KM 62kW
duuuużo miejsca i wygodnie, na rezie jast nas dwoje ale starczy miejsca dla wielu:), można spać, wozić i wygodnie pakować
~Staszek
Kombi 1.6 84KM 62kW
Nie jest to limuzyna, ale spokojnie mieści się rodzinka 2+3. Miejsca jest wystarczająco.
~Poldex
Kombi 1.6 84KM 62kW
z przodu idealna - z tylu tez nie narzekam...moga siedziec osoby o wzroscie ponad 190 cm
~andre (andre_t@o2.pl)
Kombi 1.6 84KM 62kW
Wystarczająca, nawet na wysokości głowy jest luźno (w nowszych konstrukcjach już nie...)
~Greg26
Kombi 1.6 84KM 62kW
ponieważ mamy duży bagażnik tym samochodem można jechać w pięć osób w przyzwoitych warunkach

Usterki FSO Polonez

FSO Polonez – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu