Lista ocen FSO Polonez Kombi (27) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KrisPK
Kombi 1.6 84KM 62kW
doskonale!! wszystko wygłuszyłem sam! matami. to bylo konieczne poniwaz mam swira na punkcie muzyki a zeby dobrz muzyczka grala to trzeba auto wyciszyc. jest wyciszone wszystko nawet dach i podloga.
~Staszek
Kombi 1.6 84KM 62kW
Do 80 km/h jest w miarę komfortowo... powyżej daje o sobie znać aerodynamika kombiaka. Fabrycznie auta bardzo skąpo wytłumione. Jak ktoś ma trochę czasu warto to poprawić.
~Aliszer
Kombi 1.6 84KM 62kW
Radio jest zbyteczne... Polonez sam w sobie jest istną "filharmonią" dziwnych odgłosów, szumów, jęków itp. Ot, taki jego urok...
~Karol.ad
Kombi 1.6 84KM 62kW
przy 110 km/h słychac szum wiatru ale da sie z tym jezdzic w poruwnaniu do dizla jest cichy
~Bartek
Kombi 1.6 84KM 62kW
Jakie wyciszenie :)silnik glosno chodzi wszystko z tylo klekocze , tlucze skrzypi itp
~Trabi_Fan
Kombi 1.6 84KM 62kW
wał "wyje", silnik przy wyzszych obrotach tez...ale po przesiadce z Trabanta dwusuwa nie narzekalbym
~Karol
Kombi 1.6 84KM 62kW
wyciszenie gorsze niż w Caro i wyje troche most w przedziale od 90 do 110 kmh po za tym go nie słychać
~Eugeniusz Szulski
Kombi 1.6 84KM 62kW
Poniżej 120 km/h znośne. Powyżej 150km/h hałas ulicy, szczególnie przy otwartym oknie.
~Lechu
Kombi 1.6 84KM 62kW
było troche za głośno,ale poradziłem sobie.Najgorzej sie tłukły fabryczne gumiaki d-164

Usterki FSO Polonez

FSO Polonez – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kris
Kombi 1.6 84KM 62kW
powyzej 120km/h jest glosno ale mozna zawsze posluchac glosnej muzyki:-))
FSO Polonez Kombi