Lista ocen FSO Żuk (62)

~danluki@wp.pl
Furgon 2.1 70KM 51kW
Samochody bradzo dobre po kilku przeróbkach. I naprawde autko świete do małych przedsiąbiorwst tudzież gospodarstw. Autko owo potrzebuje uwagi jest ak kobieta bez renowacji niszczeje. I tu jeżeli uraziłem to bardzo przepraszam.
~Krzychu
Furgon 2.4 D 70KM 51kW
Dobre bo polskie... :) A serio to po prostu polska klasyka, przy tym jeszcze w miarę tania (no, poza opłatami...). Załadowany 1t. pociągnie i z 90, pusty ok. 110, niedużo, ale bez przesady, konstrukcja ma swoje lata...
~Majkel
Furgon 2.1 70KM 51kW
Całkiem niezłe auto, przyzwoite osiągi, ładnie pracujący silnik, skrzynia. Mogę z czystym sumieniem ten samochód polecić.
~bartus_89@tlen.pl
Furgon 2.1 70KM 51kW
Duża pojemność silnika, lecz nie jest to odwzorowane na jego mocy....Jak na takie auto silnik baardzo słabiutki.... Myślę nad wrzuceniem do poczciwej żuczyny jakiegoś dizelka 1.9 lub 2.0 Może będzie mocniejszy i przdewszystkim będzie mniej palił.. (Silnik)
~Marek
Furgon 2.1 70KM 51kW
Po zeszliowaniu głowicy o 3 mm, zastosowaniu długich świec od Poloneza z silnikiem Rovera i po wlaniu do oleju preparatu Xeramic, w ilości 0,5 l, moc i moment obrotowy wzrosły znacząco, tak że obecnie osiągi jego nie odbiegają od osiągów samochodów dostawczych najnowszej generacji. Na minus zaliczyć trzeba osiąganie przez ten silnik za małych szybkości obrotowych, jednak jest to też wina stosowania LPG, jak i niedokładności wyważenia jego... (Silnik)
4,1
~HUDSON HORNET 1951
Furgon 2.1 70KM 51kW
Mi ten samochód bardzo się podoba mimo:dużego spalania, rdzewienia i usterek, ale taki urok mają stare AUTA.
~żuk
Furgon 2.1 70KM 51kW
Tyle co to auto wytrzyma to te sprintery cz iveco to już bym musiał miec trzeciego. poważnie jak zaczną robic żuki kupuje sobie bez wachania
~PJ
Furgon 2.1 70KM 51kW
Żuk jest starą konstrukcją, ale za to bardzo wytrzymałą - także na traktowanie go jak furmanki, a nie jak auta. Nie wymieniam tego jako zalety, tylko gwoli informacji :> Czasem nóż się w kieszeni otwiera, jak się widzi jak ktoś auto traktuje. A czasem jeszce ma praetensje, że coś nie tak wtedy działa.
1,7
~MARCIN 804
Furgon 2.1 70KM 51kW
CAŁOKSZTAŁT TWÓRCZOŚCI ŻUKA AUTO TO PREZENTUJE SIE FATALNIE OSIĄGI BARDZO SŁABE BRAK KOMFORTU ZUŻYCIE PALIWA 48 KONI JAK U PORSCHE Z 300 KOŃMI A JAZDA TYM SAMOCHODEM JEST PRZYJEMNA JAK BÓL ZĘBA ALBO ZĘBÓW NIKOMU NIE POLECAM ŻUKA
2,6
~adamwlk@wp.pl
Furgon 2.1 70KM 51kW
Za te pieniadze na maly handelek czy do gospodarstwa malego moze byc,jedyny warunek to gaz. Dobrze przemyslane rozwiazanie zbiornika paliwa-sruba od dolu do spustu paliwa(jak chcesz komus dmuchnac troche paliwa a nie masz na to czasu za duzo)