Oceny FSO Żuk 2.1 70KM 51kW 1966-1998

FSO Żuk 2.1 70KM 51kW 1966-1998 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny FSO Żuk 2.1 70KM 51kW 1966-1998

~danluki@wp.pl
FSO Żuk
Samochody bradzo dobre po kilku przeróbkach. I naprawde autko świete do małych przedsiąbiorwst tudzież gospodarstw. Autko owo potrzebuje uwagi jest ak kobieta bez renowacji niszczeje. I tu jeżeli uraziłem to bardzo przepraszam.
1,7
~MARCIN 804
FSO Żuk
CAŁOKSZTAŁT TWÓRCZOŚCI ŻUKA AUTO TO PREZENTUJE SIE FATALNIE OSIĄGI BARDZO SŁABE BRAK KOMFORTU ZUŻYCIE PALIWA 48 KONI JAK U PORSCHE Z 300 KOŃMI A JAZDA TYM SAMOCHODEM JEST PRZYJEMNA JAK BÓL ZĘBA ALBO ZĘBÓW NIKOMU NIE POLECAM ŻUKA
2,6
~adamwlk@wp.pl
FSO Żuk
Za te pieniadze na maly handelek czy do gospodarstwa malego moze byc,jedyny warunek to gaz. Dobrze przemyslane rozwiazanie zbiornika paliwa-sruba od dolu do spustu paliwa(jak chcesz komus dmuchnac troche paliwa a nie masz na to czasu za duzo)
~PJ
FSO Żuk
Żuk jest starą konstrukcją, ale za to bardzo wytrzymałą - także na traktowanie go jak furmanki, a nie jak auta. Nie wymieniam tego jako zalety, tylko gwoli informacji :> Czasem nóż się w kieszeni otwiera, jak się widzi jak ktoś auto traktuje. A czasem jeszce ma praetensje, że coś nie tak wtedy działa.
~Iron man
FSO Żuk
Ogolnie Żuk jest autem ktore moze za swoja cene i eksplatacje ma duzy punkt bo jest tanie ale tyrzeb czesto cos przy niem zrobic ale za to daje z siebie wszystko i sparwdza sie czalkiem niezle na drogach lesnych
~Zakochany w żuku / pniewy email: ziomekxd_slu@o2.pl
FSO Żuk
piękny jest...te swiatłą...poprostu nie moge życ bez niego....
~HUDSON HORNET 1951
FSO Żuk
Mi ten samochód bardzo się podoba mimo:dużego spalania, rdzewienia i usterek, ale taki urok mają stare AUTA.
~żuk
FSO Żuk
Tyle co to auto wytrzyma to te sprintery cz iveco to już bym musiał miec trzeciego. poważnie jak zaczną robic żuki kupuje sobie bez wachania
~lechu
FSO Żuk
tanie, surowe auto ale wytrzymale, prosta konstrukacja odiagi mizerne ale dla rolnika idealne lub do przewozenia nie duzych ladunkow. Instalacja gazowa wskazana
2,5
~Paweł
FSO Żuk
Jedyny plus, auto jest pakowne. Resztę przemilczę na szczęście jest to tylko mój samochód służbowy. Nie polecam i odradzam. Chyba że ktoś jest samobójcą.