Lista ocen Honda Accord IV (42) - Widoczność

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Norb
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Wbrew pozorom to bardzo długie auto. Koniec tylnego zderzaka znajduje się tak daleko od tylnej szyby, że lusterka niewiele tu pomagają. Nie polecam osobom pozbawionym zmysłu przestrzennego. Poza tą drobną niedogodnością widoczność jest o niebo lepsza niż we współczesnych autach - duże szyby boczne i kapitalna widoczność do przodu.
~mts
Sedan 2.2 i 16V 150KM 110kW
Znakomita widoczność, zresztą to cechowało wiele samochodów z tamtych lat, aktualnie rzecz praktycznie niespotykana. Duże przeszklenia i dodatkowo można wpuścić trochę słońca przez szyber dach nie otwierając go, a jedynie odsuwając zasłonę. Bez zastrzeżeń.
~DAREK niuton_dk@wp.pl
Sedan 2.0 16V 110KM 81kW
Dla niskiego kierowcy to nie jest zbyt wesoło - długa maska i szerokie tylne słupki. Ja z 180 cm wzrostu nie mam problemów przy manewrowani.
~szyna
Sedan 2.2 i 16V 150KM 110kW
Jestem wysoki wiec w dużym samochodzie wszystko widze, choć do tylu jak to w sedanie z dużym zadkiem, na wyczucie
~kozakmaster@o2.pl
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Gdzie się nie obrócisz - wszystko widać - to niewątpliwa zaleta, szczególnie że ten samochód to nie jakaś mikra bejca serii 3.
~Michał
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW
czasami nie widze aut z prawej strony jezeli jade z pasażerem bo mi zasłania... wszystkie inne strony jak w akwarium :D
~miki77
Sedan 2.0 16V 110KM 81kW
duża przednia szyba - i dość niskie zagłówki tylnie, a nie jak w VW PASSACIE (zasłaniają połowę tylniej szyby)
~kędziorno
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW
widoczność ok ale samochód nisko zawieszony więc długie światła i światła ciężarówek dają po oczach...
~robert
Kombi 2.2 i 16V 142KM 104kW
auto nie jest zabudowane jak te nowe konstrukcje wiec bardzo dobrze widac w kazda strone
~accord 2.0 exi
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW
wszystko ok troszke gorsza do tylu ale to moze ze wzgledu ze siedzi sie w niej nisko