Oceny Honda Accord V Coupe

Oceny Honda Accord V Coupe – wybierz silnik

Najnowsze oceny Honda Accord V Coupe

~Radoss
Honda Accord V
Auto niesamowicie mnie zaskoczyło. Europejskie wersje Accorda w ogóle nie mają podejścia do pochodzącego z Ameryki Coupe. Na początku byłem sceptycznie nastawiony do tego auta, jednak podczas oględzin wystarczyło usiąść za kierownicą, żeby zdecydować, że biorę ten samochód. Mega wygodny, bezawaryjny, dobrze wyposażony i przyzwoicie wykonany
~Kazimierz
Honda Accord V
Jest to mój drugi samochód, jestem bardzo zadowolony, mimo że auto ma ponad 20 lat, przejechałem nim ponad 30tys km i w zasadzie poza pierwszą naprawą zawieszenia po zakupie i regularnymi wymianami olejów, klocków itp. do auta nie trzeba dokładać za wiele. Prowadzi się bardzo dobrze, przyspiesza fajnie więc trasy to przyjemność a w mieście trzeba uważać na wyższe krawężniki.
~TT
Honda Accord V
No cóż - auto mimo swojego wieku wciąż budzi zainteresowanie na ulicy, ilość egzemplarzy jaką widziałem na drodze można policzyć na palcach jednej ręki, Wszędzie budzi podziw i zaciekawienie, 17'' felgi oraz lekko obniżone zawieszenie swoje zrobiły... Polecam to auto dla każdego kto chce się wyróżnić z tłumu. Autem wygodnie podróżować mogą 4 osoby. Piąta ma już ciaśniej... mankament to słabe ogrzewanie zimą i brak podgrzewanych skórzanych...
~sochun
Honda Accord V
Bardzo fajny samochód, ze względu na wiek możliwe mniejsze lub większe usterki. Dobre wyposażenie: klimatyzacja, elektryka szyb, podgrzewane lusterka, elektryczny szyberdach, skóra. Nadal zwraca uwagę przechodniów ;)
~Accordeonista
Coupe 2.0 i 136KM 100kW
Honda Accord V
szukałem prelude, a trafiłem calkiem przez przypadek na ten model i powiem że jestem bardzo zadowolony. przyznam szczerze że brakuje mi juz troche koników pod maską, ale wiadomo ze apetyt rośnie:)polecam jesli tylko nie wozicie często kogos na tylnej kanapie, bo wsiadanie tam nie należy do najprzyjemniejszych:P
~pcze23
Honda Accord V
Japoński robotnik. Przy normalnej dbałości o auto można przejechać cały świat.Same plusy

Usterki Honda Accord V

Honda Accord V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Wicek
Honda Accord V
Fantastyczny samochód,szybki,duży,komfortowy,niezawodny.Ogólnie jestem zadowolony z tego samochodu.Po prostu HONDA.
~wujasss tbg
Honda Accord V
auto jest naprawde godne uwagi i co najważniejsze nie jest to golf hehe
~mikro007
Honda Accord V
Kocham to auto. Ale apetut rośnie.... next bedzie accord coupe 3.0 V6 vrrooommmm....:D
~Tad
Honda Accord V
Także odpowiada mi komfort, prowadzenie i pozycja kierowcy oraz fotele.
Honda Accord V Coupe