Lista ocen Honda Accord V Coupe (17) - Silnik

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~przesolony
Coupe 2.2 i ES 150KM 110kW
Silnik F22B5 to bez wątpienia godny uwagi silnik, który zasługuje na pozytywne opinie. Jego wyjątkowa awaryjność stanowi kluczową cechę. W połączeniu z łatwo dostępnymi częściami, użytkownicy tego silnika mogą cieszyć się spokojem i pewnością, że ich pojazd będzie działał sprawnie przez długi czas. Osiągi tego silnika są na wystarczającym poziomie, aby zadowolić większość kierowców. Elastyczność jest jednym z atutów, co sprawia, że auto...
~Radoss
Coupe 2.2 i ES 150KM 110kW
Silnik jest po prostu dobry. Wystarczające osiągi, pozwalają sprawnie jechać, wyprzedzać. Cicho pracuje, brak apetytu na olej. Spalanie w sumie w normie jak na taki samochód. Nikt kupując coupe z 2.2-litrowym silnikiem nie oczekuje raczej spalania w granicach 7 litrów
~Vampay
Coupe 2.2 i ES 150KM 110kW
Elastycznosc tego silnika byla by znacznie lepsza gdyby byla manualna skrzynia biegow. W zwiazku, ze uzytkuje ten samochod w USA mam automata 4 biegowego. Jednak na ciagle korki i b duze ograniczenia predkosci max 55mil/h automat jest jak najbardziej na miejscu.
~sochun
Coupe 2.2 i ES 150KM 110kW
Silnik jest wystarczający wręcz optymalny do tego auta, dający przy tym odrobinę przyjemności z jazdy. Zawsze może być lepiej, ale poruszanie się na trasie jest bezstresowe i bezpieczne.
~tom
Coupe 2.2 i ES 150KM 110kW
dobry silnik polecam mocny od 3.5 tys ciagnie bez problemow do 6,5 tys fajnie brzmi powyzej 4,5 tys wlasciwie wyje mozna to polubic ale nie jest to samochod dla np fanow mercedesa
~Accordeonista
Coupe 2.0 i 136KM 100kW
jak dla mnie silniczek bardzo fajny. może trochę mało elastyczny przy niskich obrotach, ale w końcu to japońska wiertarka:p powyżej 4000obr poezja.
~TT
Coupe 2.2 i ES 150KM 110kW
Honda jest THE BEST. Silnik się dobrze zbiera, przydałaby się jeszcze V-tec ale i tak nie ma powodu do narzekania :-)
~Wicek
Coupe 2.2 i ES 150KM 110kW
Accord lubi wysokie obroty,jak się go rozkręci to poleci nawet 220km/h bez większego wysiłku,ogólnie dobre osiągi.
~pcze23
Coupe 2.2 i ES 150KM 110kW
Co tu dużo gadać silnik aż rwie się do jazdy.Mam wrażenie że może chodzić przez 24h/7dni
~luki1980
Coupe 2.2 i ES 150KM 110kW
jest teroche głośny w górnym zakresie obrotów ale tak ma byc to honda, wiec lubi wysokie obroty
Honda Accord V Coupe