Lista ocen Honda Accord V Sedan (126) - Widoczność

Na liście zabraknie 148 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~km031280@gmail.com
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
Nie narzekam, choć jestem kobietą mam 158 cm wzrostu ;) Nie parkuję przodem, bo maska jest dość długa. Parkuję tylko tyłem \"na lusterka\" i nie zrobiłam jeszcze ani jednej ryski ;) Tylna szyba mocno pochylona, troche niczym coupe. Odnosi sie wrażenie braku tylnej wycieraczki, ale przeciez to sedan! Wycieraczka zepsułaby cały wygląd, poza tym ogrzewanie tylnej szyby jest bardzo wydajne, więc nawet w deszczu jest dobra widoczność.
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Tutaj jest problem bo widoczność z przodu jest świetna ale z tyłu prawie nic nie widać. W tylnej szybie nic nie widać, lusterka nie dają rady, a auto jest długie i można cofając w coś przywalić. Po za tym brak wycieraczki z tyłu więc jak pada mamy kolejny problem. Tak więc z przodu 5 z tyłu na 1.
~NIKT
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
Co do widoczności nie mam większych zastrzeżeń. Jedyne ograniczenie jest podczas parkowania tyłem ponieważ mimo dobrej widoczności do tyłu nie można zapominać o kufrze, który jednak jest znacznie wysunięty ku tyłowi, lecz jest to kwestia wyczucia gabarytów samochodu.
~goldwest@go2.pl
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
Do przodu idealnie, lusterka też super, dużo większe niż u konkurencji, dzięki czemu wszystko widać, jedyny minus to tył a dokładniej nie widać dokładnie gdzie się kończy, przez co ciężko cofnąć blisko innego auta na parkinagu, ale to raczej normalne przy tych gabarytach auta...
~Mirek
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Widoczność do przodu jest naprawdę rewelacyjna. Troszeczkę szerokie są słupki, ale wiadomo... Bezpieczeństwo. Widoczność do tył jest nieco gorsza i należy parkować używając lusterek bocznych, ale nie jest to większy problem, ponieważ lusterka są sporych rozmiarów.
~rob63@o2.pl
Sedan 2.2 i VTEC 150KM 110kW
Jeżeli chodzi o przód to wręcz idealne !! Gorzej jest jeżeli musimy cofać - wtedy z uwagi na gabaryty auta oraz wysoko obsadzoną tylną szybe trochę zaczynają być schody a szczególnie dla niedoświadczonych i młodych kierowców !! Ogólnie jednak jest b.dobrze !!
~Jarek
Sedan 2.2 i VTEC 150KM 110kW
Do przodu jest ok. Natomiast do tyłu to praktycznie tylko na lusterka boczne. Wysoki kufer zasłania większość tego co widać z tyłu. Mi nie przeszkadza, przyzwyczaiłem się. Za to żona narzeka na parkingach mimo że nigdy nie przytarła.
~szefc
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
Nie mam się czego przyczepić. Może tego, że z tyłu nie widać gdzie się kończy samochód, ale mam sedana, więc nie jestem zaskoczony. Trochę słabe światła, ale odkąd jeżdżę na Osram Night Breaker, to nie narzekam.
~Dejmien
Sedan 2.2 i VTEC 150KM 110kW
Duże wnętrze jak na coupe. Fotele bardzo wygodne a kanapa... Nie mam pojęcia bo nie siedziałem na niej. Narzekań też nie słyszałem. Resorowanie już nie jest zaletą ale to moja zasługa więc nie mogę narzekać
~bojan
Sedan 2.2 i VTEC 150KM 110kW
mimo swoich gabarytow nie ma problemow z widocznoscia i parkowaniem w osiedlowych uliczkach Klopot byl na początku z parkowaniem tyłem , ale to tylko kwestia przyzwyczajenia i wyczucia auta
Honda Accord V Sedan