Lista ocen Honda Accord V Sedan (125) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 149 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ce7
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Mimo wieku przebiegu wnetrze nie trzeszczy nie stuka a samochód od nowosci jezdzi po polskich drogach.Uwazam to za bardzo dobry wynik
~pawel 12
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
Silnik dosyć głośny . przy wysokich prędkościach powyżej 100km/h mocny szum powietrza ,ale mozna się przyzwyczaić .
~goldwest@go2.pl
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
Tutaj tylko dobrze, są lepiej wyciszone auta, co prawda nie ma tutaj jakiś potwornych hałasów, ale mogłoby być nieco lepiej...
~Jan
Sedan 2.2 i VTEC 150KM 110kW
Ten silnik wymaga obrotów i zawsze będzie głośno. Nie można mieć za to pretensji. Przy 180 km/h to już krzyczysz do kolegi obok.
~lelek1978@o2.pl
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
Jak dla mnie jest ok przy wyższych obrotach trochę mocniej mruczy ale właśnie dźwięk tego mruczenia jest super-:)
~artur08ys@wp.pl
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
silnik to ja dobrze slysze bo usunalem katalizator poza tym wstawilem filtr stozkowy
~Booocian
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Samochód jest raczej średnio wyciszony ale staje się to odczuwalne dopiero przy większych prędkościach.
~bojan
Sedan 2.2 i VTEC 150KM 110kW
Wyciszenie tez na przyzwoitym poziomie chociaz nie jest to samo co w BMW czy Mercedesie
~Adix86
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
wyciszenie jak na tylu letni samochód idealne,prawie jak w moim nowym nabytku równie japońskim Mazdzie 6
~klakson
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
silnik pracuje cichutko lub głośniej ale bardzo przyjemnie dla ucha, szum z zewnątrz zagłusza mi radio :)
Honda Accord V Sedan