Lista ocen Honda Accord V Sedan (125) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 149 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek
Sedan 2.2 i VTEC 150KM 110kW
Jak dla mnie kicha. Po przekroczeniu 110km/h robi się głośno. Niestety to akurat jest chyba najsłabsza strona hanki i mnie akurat męczy bo zdarza mi się pokonywać długie trasy przy prędkościach autostradowych.
~Damian
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Wyciszenie może nie jak w bentleyu ale jest cicho głównie z tego powodu ,że silnik w tym Japońcu jest cichutki jeśli się posiada wszystkie uszcelki w drzwiach (ja tutaj odpadam :) jest bardzo fajnie.
~Krzysztof
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
Nie można narzekać - musimy wymienić dwie uszczelki i będzie tak cicho zanim sparczały ;). Przy ok. 3 tys. obrotów silnik daje o sobie dosyć mocno znać, ale to nawet przyjemne warczenie :).
~szefc
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
Komora silnika nie wyciszona w ogóle. Robi się głośno przy wyższych prędkościach, szczególnie gdy już wykruszą się uszczelki w przednich drzwiach, co się zdarza chyba we wszystkich Accordach Vgen.
~stayer m3e36@op.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Nie odczuwam wiekszego dyskomfortu jednak (i to jest jedyna wada hani) jakosc wykonania i spasowania elementow wnetrza nie jest na najwyszym poziomie.I objawia sie to dzwiekami przy jezdzie po nierownosciach
~sieluzyc
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
Trudno mi ocenic, poniewaz mam niefabryczny, otwierany dach, ktory powyzej 150 km/h halasuje. Ponizej tej predkosci jest dosc cicho. Przy rozsadnych predkosciach opony slychac bardziej niz silnik.
~Michał G.
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
W porównaniu do aut "niemieckich" to przepaść. Ocena wysoka ale nie najwyższa. Po tych paru latach słychać tu i tam jakieś "świsty" itp. ale to prawdopodobnie zasługa zużytych uszczelek drzwi/okien.
~Szymon
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
Honda sama z siebie jest głośna, a w moim egzemplarzu dochodzą jeszcze porwane uszczelki, które są nie do dostania. Ogólnie bez szału (mimo walk z silikonem, matami bitumicznymi itp.).
~Robert
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
Do prędkości 80 km/h wszystko jest w porządku, lecz po przekroczeniu 110 km/h słychać szum powietrza owiewającego karoserię. Wraz z zwiększaniem prędkości odgłosy się nasilają.
~NIKT
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
W wewnątrz panuje cisza. Przy wyższych prędkościach rozmowy z podróżującymi są możliwe bez potrzeby podnoszenia głosu. Sygnał pojazdów uprzywilejowanych słyszy się gdy ten jest opodal.
Honda Accord V Sedan