Oceny Honda Accord V Sedan 2.0 i 116KM 85kW 1993-1996

Najnowsze oceny Honda Accord V Sedan 2.0 i 116KM 85kW 1993-1996

3,8
~sieluzyc@o2.pl
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
Coz, cale zycie marzylem o bmw, inne marki dla mnie nie istnialy. No i w koncu kupilem honde. Dlaczego? Mialem tylko miesiac na znalezienie auta i w tym czasie nie trafilem bmw w wystarczajaco dobrym stanie. A ta honda na stacji diagnostycznej okazala sie lepsza od bmw E36 1.6i i bmw E39 525tds, z ktorymi sie ostatcznie wybralem na profesjonalny calosciowy przeglad. Ostatecznie przekonaly mnie raporty usterkowosci Dekry opublikowane w dodatku...
~SiBi199
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
auto przestrone,wygodne,w miare szybkie,bezawaryjne praktycznie(jesli pamiętamy o jego potrzebach i okresowych wymianach)
~ajronmen
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
solidne auto dające radość z jazdy i naprawde niezawodne, jego minus to średnio wygodne fotele i niestety przy wymianie tarcz z przodu trzeba odrazu wymienic łożyska - bezsensowne rozwiązanie
4,1
~Dymion
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
wygodne, bezpieczne auto i najważniejsze niezawodne - polecam
~zuko123456
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
Dla mnie najważniesza jest niezawodność i dlatego stawiam 5. Polecam wszytskim jeżdżącym długie trasy. Jak sobie dobrze wyszykujecie to Was na pewno nie zawiedzie.
~sieluzyc
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
Ogolnie bardzo przyjemne auto. Byloby jednak przyjemniejsze, gdyby posiadalo filtr przeciwpylkowy.
~xxx
Dla mnie bomba!! Piekny wygląd super silnik .Trzeba się przejechac
~Rafał Sokołowski drombo@poczta.fm
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
Zaryzykowalem kupujac HONDE w ciemno, ale na razie nie zaluje... Dam znac za pol roku...
~lesio
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
Kupiłem przypadkiem i teraz zastanawiam się czemu tak późno, wcześniej jeździłem Fordem i Oplem, teraz polecam każdemu autko bdb.
~Moto doktor66@poczta.fm
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
mając do wyboru używane seicento za 15 tys. i używanego accorda tez za 15 tys. - nie ma się nad czym zastanawiać!
Honda Accord V Sedan