Lista ocen Honda Accord V Sedan 2.0 i 116KM 85kW 1993-1996 (13) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sieluzyc@o2.pl
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
Poprzedni wlasciciel (Niemiec) mial chyba sportowe zaciecie, bo zalozyl sportowe sprezyny. W Niemczech jezdzi sie tym super, ale w Polsce jest tragedia. Nikomu nie polecam takich zabiegow. We Wroclawiu to jeszcze jako tako, ale na wschodzie Polski przezylem nie jeden szok. Po powrocie z wakacji po Polsce udalem sie na przeglad zawieszenia, ale nic nie rozwalilem. Trzeba tez uwazac w podziemnych garazach. W zakretach z tym zawieszeniem jest...
~sieluzyc
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
W moim aucie sa radykalnie krotkie sprezyny (tunning poprzedniego wlasciciela), przez co w ciasnych zakretach [na rownej drodze] samochod trzyma sie drogi rewelacyjnie. Na dziurach -- horror. Bardzo precyzyjny uklad kierowniczy. Przywyklem takze do nieco zbyt silnego wspomagania. Parkowac mozna niemalze jednym palcem (opony 205/60R15).
~zuko123456
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
Pomimo niezbyt skomplikowanej konstrukcji znakommicie się prowadzi. Szczególnie gy założyłem opony R15 195 (standardowo 185)
~tommyboy
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
w zakrętach jak przyklejony, nic nie można zarzucic... poza tym troszkę ją obniżylem więc troszke trzęsie, ale to tylko PL
~SiBi199
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
Nie jest to type-r ale jest dobry ztonowany jak trzeba można szybko pobierac ostre łuki i ciasne zakkręty
~Rafał Sokołowski drombo@poczta.fm
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
Auto doslownie przyssane do jezdni.... ABS mi troche szwankuje, ale poza tym jest OKa
~robo27
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
Jak na auto uzywane na naszych drogach - ciągle extra! Trzyma się drogi jak naleśnik patelni!
~BaRt607
Wkońcu sportowe zawieszenie wiec 140 km/h i w każdy zakręt wejdsziesz
~Moto doktor66@poczta.fm
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
ostre zakręty przy dużych szybkościach - kto nie próbował, niech żałuje :)
~ajronmen
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
dosc sprężyste zawieszenie, ale niezle sie trzyma drogi
Honda Accord V Sedan