Lista ocen Honda Accord VI Hatchback 1.8 i 136KM 100kW 1998-2002 (46) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kowdimen
Hatchback 1.8 i 136KM 100kW
Jestem użytkownikiem Hondy od 1,5 roku, ogólnie jestem bardzo zadowolony, zwłaszcza jeśli chodzi o dynamikę oraz bezawaryjność. Jedynym minusem jest spalanie... Ogólnie jeżdżąc w trybie mieszanym (60% ruchliwa trasa, 40% miasto) autko spala ok. 9-10 litrów w zależności od pory roku, korków, oraz temperamentu kierowcy. Na mało zatłoczonej trasie i przy lekkiej nodze kierowcy można zejść max. do 8 litrów ale są to warunki prawie nie występujące...
~pio_trek69@o2.pl
Hatchback 1.8 i 136KM 100kW
Zużycie w przełożeniu na dynamikę można uznać za \"sprawiedliwe\" można zamknąć się w mieście w 10 litrach. Na trasie można oczekiwać 8 na 100km. OCzywiście mierzone dla LPG. w eksploatacji auta warto zwrócić uwagę na szczegóły. Wymiany filtró i oleju co 15tys km i regulacja zaworów co 30tys km a jak ktoś ma LPG to co 15tys. Rozrząd co 120tys km. Pozatym lać paliwo i jeździć. Materiały eksploatacyjne (te oryginalne części HONDY) są 3-4...
~mosiu
Hatchback 1.8 i 136KM 100kW
na 100tkm -> klocki tarcze - przod tyl -> lewy i prawy gorny wachac -> linka hamulca recznego i tyle nie wolno zapominac o ustawianiu luzow na zaworach !! Ja robie to co 30tkm (przez gaz) Spalanie na gazie: Moja zona - srednio 7,5 litra Ja - srednio 12 w miescie na autostradzie 9 przy sredniej 100-130 lub 12-13 przy 160-200 a tak jezdze najczesciej :)
~B2rt3k
Hatchback 1.8 i 136KM 100kW
Na 17calowych niskoprofilówkach profil 45 spalanie około 11 l gazu, na 15 zimowych spalanie około 10 l. Ceny napraw jak w innych autach tej klasy. Mit o drogich japończykach nie ma odzwierciedlenia w Hondzie. Dla VI generacji mnóstwo części z anglików sprowadzanych z wysp. Nawet w kolorze można znaleźć elementy karoserii.
~krystian gajos
Hatchback 1.8 i 136KM 100kW
kamac nie po co tani diesel od ww to nie jest ale ....ale jest jedna rzecz koszty napraw znikome bo to sie nie psuje,bo nie ma co a serwis w miare prosty i nie zbyt kosztowny rozrzad co 110000 tys wraz z pompa wody to koszt 450 zl max gdfzie w innych autach trzeba by bylo juz 3 raz wymieniac dlugowieczne pedzido
~Jacek
Hatchback 1.8 i 136KM 100kW
Moim zdaniem niskie zuzycie paliwa jesli chodzi o proporcje masa auta:dynamika. Okolo 10-11l/100km przy 160km/h i 7l przy 100-120km/h. W trybie mieszanym okolo 8-9l. Ceny niektorych czesci niskie, innych dosc drogo, przy czym mowie o autoryzowanym serwisie. Zamienniki tanie, choc nie na wszystkich warto oszczedzac.
~dr.Pro
Hatchback 1.8 i 136KM 100kW
Nie najlepiej, Honda dość sporo pali, jeżdżę dynamicznie, głównie po mieście, często w korkach i spalanie sie wacha miedzy 11 a 12 l na 100km. Przy baaaardzo delikatnej jeździe da rade do około 10 l zejść. W trasie przy dość częstym wyprzedzaniu i prędkosciach do około 130 spala ok 8 l.
~Mar_io
Hatchback 1.8 i 136KM 100kW
Spalanie gazu średnio 11,5l na 100km. Przy ekonomicznej jeździe na trasie spalanie schodzi do 9 l. Same miasto spalanie nawet 15l. Ceny części wysokie. Łożysko przód 300zł, a tył 800zł, sonda lambda 950zł oryginał zamienniki niestety nic nie warte padają po 2 miesiącach.
~Blade
Hatchback 1.8 i 136KM 100kW
Zuzycie paliwa przy silniku 1.8 (136KM) i masie prawie 1,4tony jest umiarkowane ~11l/100 po mieście. Na przeglądy nalezy liczyć co najmniej 900zł a kazdy element dosyc drogi. Ale jako ze samochod sie nie psuje to poprostu ten problem mamy z glowy...
~Jerzy
Hatchback 1.8 i 136KM 100kW
Ceny przeglądów są dość wysokie jak na tę klasę ale samochód w ogóole nie chce się psuć więc jest to niezauważalne serwis Hondy jest nieco tańszy od serwisu Toyoty [wiem bo mam też Avensisa Z 2002 a zona Corollę z 2003] więc mam porównanie
Honda Accord VI Hatchback