Lista ocen Honda Accord VI Hatchback 2.0 i 16V 147KM 108kW 1998-2002 (15) - Całokształt

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~quicksilver77@op.pl
Hatchback 2.0 i 16V 147KM 108kW
To jeden z najlepszych samochodów jakich używałem. Rocznik ´98, a w ogóle nie widać po nim tych 10 lat. Doskonały silnik 2.0 V-Tec 147 KM daje dużo frajdy z jazdy, a nie jest zbyt łakomy na paliwo. Miejsca jest bardzo dużo, jak na samochód coupe, więcej nawet niż w odpowiadającym mu rocznikowo sedanie. Czteroosobowa rodzina mieści się bez żadnego problemu, nawet na długą wyprawę. Bagażnik olbrzymi. Honda of America rulez!
~jkalamarz@gmail.com
Hatchback 2.0 i 16V 147KM 108kW
Kupilem samochod przy przebiegu 140kkm. Jak wyszlo przy pozniejszych ogledzinach gazownicy spieprzyli troche sprawe, wskutek czego wydalem ok. 1000 zł na doprowadzenie silnika do porzadku (przeprogramowanie komputera i wymiana sondy lambda). Od tego czasu przejechal 15kkm bez usterek
~mmax88
Hatchback 2.0 i 16V 147KM 108kW
Zwykłe wozidło, jakich wiele. Niezawodne, ale nudne. Jak na taki silnik i moc, bardzo wolne. Jak na takie osiągi, bardzo paliwożerne. Wygląd dość nudny, choć o wiele lepszy niż Passat z tamtych lat.
~Sgt_Baker
Hatchback 2.0 i 16V 147KM 108kW
Auto kupiłem od człowieka, który już napisał tu opinię. Aż tak różowo nie jest, ale może być. Raczej niezawodne, ciche, z LPG oszczędne. Ogólnie chciałbym drugie takie, tylko młodsze;)
~robert.zajety@neostrada.pl
Hatchback 2.0 i 16V 147KM 108kW
Jak dlamnie autko jest debest.Poniewarz jest piękne i zarazem szybkie.Co do reszty trzeba się liczyć z kosztami nietanimi.Ale jest tego warta POZDRAWIAM
~hon
Hatchback 2.0 i 16V 147KM 108kW
słychac jak go korozja zjada ,mocno przereklamowany samochód ,materiał wykończeniowy słabej jakości, części bardzo drogie , nie polecam
~POZDRAWIAM WSZYTSKICH UŻYTKOWNIKÓW I MIŁOŚNIKÓW HONDY ACCORD. WIELU KILOMETROW BEZAWARYJNEJ JAZDY!
Hatchback 2.0 i 16V 147KM 108kW
Ładny, szybki, wygodny i bezpieczny. To naprawdę doskonały pojazd tak na codzień, jak i na dłuższe wypady poza miejskie dżungle.
~yarro
Hatchback 2.0 i 16V 147KM 108kW
polecam, zrobiłem nim przez trzy lata 70000 km kilka razy w wakacje po 6000 km i nie zawiódł nigdy
~R
Hatchback 2.0 i 16V 147KM 108kW
brakuje podgrzewanych lusterek, w aucie tej klasy jest to niedopuszczalne, nawet w najuboższej wersji!
~romek
Hatchback 2.0 i 16V 147KM 108kW
Bardzo udany model, szkoda ze nowszych akordow nie produkuja w wersji hatchback
Honda Accord VI Hatchback