Szukaj

Szarpie przy rozgrzanym silniku przy ruszaniu z pierwszego biegu.
Honda Accord VI

  • Autor: zuber1979
  • Kategoria: silnik
Podczas ruszania przy jeszcze lekko rozgrzanym silniku auto "startuje"idealnie,ale gdy osiagnie swoja nominalna temperature zaczyna szarpac przy ruszaniu z "jedynki".Jest to bardzo uciazliwe stojac w korku.I to na 100 procent nie jest wina sprzegla.
Czy usterka wystąpiła u Ciebie?
Wystąpiła: 22
Nie wystąpiła: 9

Wystepowanie tej usterki w zależności od przebiegu

Komentarze

Ale co ma szarpanie do sprzęgła? Mi szarpie i wyskakuje błąd check engine a błąd to wykazuje czujnik spalania stukowego tak jakby dostawał mala dawkę paliwa. Dzisiaj mechanicy to tylko potrafię kasować a nie naprawiać.
Odpowiedz
Ale w moim tak jest że powyżej 1600obr szarpie i wyskakuje check engine tak jakby miał mala dawkę paliwa
Odpowiedz
Witam.mam hondę Accord VI 99r es 1.8i vtec.jak zimny silnik auto jedzie super do 1600obr gdy trochę się nagrzeje i obroty wzrastają wyżej szarpie i wyskakuje błąd check enginZatankowalem auto do pełna zrobiłem 101km i dotankowalem weszlo nie całe 5l. Coś nie tak ale wiem teraz że mala ma dawkę paliwa i coś musi być z pompą paliwa paproch itp. Jak ktoś miał taką samą sytuację bardzo proszę o kontakt. Będę wdzięczny. T: 605930962.
Odpowiedz
poduszki wymienione sprzęgło? od nowego biegi wchodzą jak zawsze ,na makrym szarpie wyrażniej Dsięki
Odpowiedz
Przede wszystkim to należy sprawdzić poduszki pod silnikiem. To jest najczęstsza przyczyna szarpania a nie tu jakies farmazony prawicie. Koszt naprawy jakikim kolwiek warsztacie to 100PLN
Odpowiedz
o szarpaniu przy ciepłym silniku wiem z opla, dobra możecie sie smiać :D pmoogło wymiana palca, kopułki i przewódow zapłonowych
Odpowiedz
WITAM,TO NA 100% JEST SPRZEGLO A BARDZIEJ LOZYSKO. MIALEM TEN SAM PROBLEM. ZMIENILEM CALY ZESTAW I DALEJ SZARPALO. MECHANIK ROZEBRAL JESZCZE RAZ I WYMIENIL SAMO LOZYSKO NA INNE`NOWE` I WSZYSTKO JEST OK. A PRZED TA WYMIANA OBJAWIALO SIE TO TAK ZE PODCZAS STARTU WYDAWALO SIE JAKBYM NIE MIAL PODUSZEK POD SILNIKIEM,WSZYSTKO ZA PODSKAKIWALO.
Odpowiedz
Dziennik kosztów dla Honda Accord VI
Średni koszt przejechania 100 km
35,33 zł
6,8
l/100km
8,5
l/100km
11,2
l/100km
Zobacz dzienniki
Honda Accord VI