Lista ocen Honda Accord VI Sedan (154) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 161 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~boniek81
Sedan 1.6 i 115KM 85kW
wymieniac olej,filtry na czas i cieszyc sie z jazdy.w zawieszeniu wymienialem wachacze z przodu.i laczniki stabilizatorow ale to normalne po przebiegu auta co moj.z elektryki zepsul sie silniczek od siłownika centralnego zamka tylne drzwi.
~Julek
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
brak, wymieniam tylko części eksploatacyjne, sa tanie,jak np. w Toyocie czy VW, najdroższy wydatek to górne wachacze po przejechanie 100tys km (280zł komplet. Uwaga warto kupić żarówki h7 dobrej firmy - te najtańsze potrafią przepalić się po dwóch miesiącach.
~vmj@o2.pl
Sedan 2.2 Type-R 212KM 156kW
Nie widzę drobiazgów do robienia, naprawdę lać benzynę dobrej jakości, pilnować olej, zmieniać żarówki jak wszędzie, nic się nie urywa, nie łamie, nie trzeszczy, nie zacina... A! coś dziwnie zaskakuje regulacja przód-tył fotela pasażera, ale w normie.
~borsuk4@autograf.pl
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Ten samochód to wzór.Jest super niezawodny.Nigdy mnie nie zawiódł ,a jeżdze nim 4 lata,żadna żarówka(xenon) ,śróbka czy inny drobiazg nigdy nie szwankował. Rewelacja poprostu. Serwisowana i szanowana od nowości i dlatego może tak to wygląda
~lutek
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
narazie tylko łozysko przednigo koła i sworzen razem ok 350zł ale to poprzednim włascicielu. centralny nieraz nie otwiera prawych tylnich dzwi ale da sie z tym zyc. nie wiem czy to nie wina nieoryginalnego alarmu który potrafi sie nieraz sam właczyc.
~maniek
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Nigdy mnie nie zawiódł.Tylko trzeba uważać na korozję .Ale chyba większość japońców ma ten problem.Czasami szaleje centralny zamek pół roku potrafi nie otwierać jednych drzwi ,po czym przez kilka miesięcy działa,być może wilgoć.
~Kicek
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Twarde ale trwałe zawieszenie, siadają tylko sworznie wahaczy i gumy stabilizatorów. Bardzo tanie elementy w porównaniu do wahaczy VW/Audi. Często przy jeździe na wysokich obrotach zużywa dużo oleju. Podobno przez zawór V-Tec.
~kamil05041
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
coś za coś większe spalanie za niezawodność bo przez 3 lata użytkowania muszę przyznać że wymieniłem dopiero tylko przeguby za 300zł i tylne tarcze z klockami za 250zł. Jak się dba tak się ma:)
~artur
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
częstą usterką są padające maglownice - u mnie akurat pęknięta jest uszczelka i lekko wycieka mi płyn wspomagania. raz na miesiąc dolewam ok 10ml. Na razie więc nie opłaca mi się tego robić.
Dziennik kosztów dla Honda Accord VI Sedan
6,8
9,7
11,4
~goldi
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
silniczek krokowy padl, ale na allegro za 300zl kupilem i wszystko smiga ok (w salonie z robocizna 2500 :) no i przepalily sie zarowki :) poza tym nic, lac paliwo, zmieniac olej i ... ognia :)
Honda Accord VI Sedan