Lista ocen Honda Accord VI Sedan 1.8 i 136KM 100kW 1998-2002 (75) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 118 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~shadow1989
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Honda Accord VI generacji jest to typowy samochód dla młodego, ale już doświadczonego kierowcy. ponieważ ilość koni pod maską kusi by deptać pedał gazu w podłogę, więc trzeba do auta mieć wyczucie, i wyczucie również siebie... samochód nie jest taki drogi w utrzymaniu, bo części są dostępne w sklepach. i nie są zamienniki cenowo za bardzo wygórowane, ceny napraw nie odbiegają od cen napraw np VW, czy Audi... w LPG samochód jest oszczędny, i...
~Kacper98
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Hondy Accord VI to niemal 20 letnie auta. Dzięki dobrej jakości, znakomitemu układowi jezdnemu,niezawodnym silnikom, ciekawemu designowi i dobremu wyposażeniu to relatywnie drogie auta. Za zadbany egzemplarz trzeba zapłacić (dane na rok 2018) minimum 7 tys. zł
~shadow
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
dla mnie samochód wart jest każdej wydanej złotówki, jestem bardzo do niego przywiązany, i nie żałuję tego zakupu. jest bardzo trwałym samochodem, wytrzymałym i w miarę jeszcze wyglądającym:) polecam alufelgi, bo bardziej samochód w nich przyciąga wzrok:)
~Kamil
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Dziesięć tysięcy złotych, jakość fenomenalna. Szukałem długo, porównywałem z innymi w tej cenie i wiem, że dokonałem słusznego wyboru. Innym też polecam sugerowanie się nie tyle emocjami, co zdrowym rozsądkiem przy wyborze auta.
~kazik
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Myślę iż auto warte swojej ceny, nie psuje się, wykonanie na bardzo dobrym poziomie (mimo że GB), plastiki nie skrzypią, auto super ciche (już kilka razy przekręciłem kluczyk przy zapalonym - ;/ że nie ma blokady rozrusznika
~Kamil_D
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Płacicie za markę legendarną pod względem niezawodności, chociaż mam już zastrzeżenia do nowszych modeli Hondy. Płacicie sporo, więcej niż za niemiecką czy francuską konkurencję, ale wiecie co za tym stoi.
~Adi
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Samochod nie jest najtanszy w zakupie biorac pod uwage rocznik bo to honda a one trzymaja cene. Nie mialem okazji wymieniac zbyt duzo czesci oprocz plynow eksploatacyjnych dlatego ciezko powiedziec.
~Gr3gorius
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Autko nie jest tanie, ale jeśli policzycie sobie tak z ręką na sercu co w zamian oferuje, powinno być w rozrachunku bardzo dobrze. Ale pod jednym warunkiem - dobrze zadbany, nie \"przehulany\" egzemplarz.
~KST
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
VII generacja jest na pewno nowocześniejsza, dynamiczniejsza i trochę lepiej wyposażona, ale nie jest to aż tak wielki skok, by za rok młodszy samochód w podobnym stanie technicznym dopłacać ok 12-14 tys.zł!!!
Dziennik kosztów dla Honda Accord VI Sedan 1.8 i 136KM 100kW
9,6
11,1
~Rech
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Nie da się kupić lepszego samochodu za te pieniądze. do Audi A4 z tego roku musielibyśmy dołożyć ok. 3-4 tysiące, a otrzymalibyśmy za to samochód mniejszy i bardziej awaryjny (wielowachaczowe zawieszenie)
Honda Accord VI Sedan