Lista ocen Honda Accord VI Sedan 1.8 i 136KM 100kW 1998-2002 (99) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 94 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Borek
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
ogrzewanie naprawdę dobre, zimą konieczność dmuchania na przednią szybę, szybko zachodzi parą jak nawiew włączony jest na kabinę. Klimatyzacja radzi sobie dobrze, aczkolwiek przy maxymalnych upałach miałem wrażenie, że czegoś jej brakuje. W temperaturze do 30 stopni na zewnątrz i pełnym słońcu radzi sobie całkiem dobrze. Po uchyleniu szyby bocznej nie mam wrażenia że startuje odrzutowiec nawet przy dużych prędkościach.
~Michał
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Zimą również używamy klimy aby szybki szybko rano odparować. Potem klimę wyłączamy. Jeśli chodzi o letnie upalne dni to klima jak najbardziej sobie radzi (manualna) tylko należy czasem wymienić filtr przeciwpyłkowy (zalecane co rok, wystarczy co 2) i klimę nabić (serwis jak w przypadku filtra). Odgrzybiamy przy nabijaniu lub najpóźniej jak zaczyna śmierdzieć.
~Kamil_D
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Nagrzewa się zdecydowanie szybciej niż Opel Astra G, klima działa bardzo wydajnie - mam manualną, ale taka mi bardziej odpowiada, bo szybko łapię przez klimatyzację przeziębienie. W zimę ogrzewanie tylnej szyby działa nieco za wolno, dlatego tylko "dobrze".
~Kacper98
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Wentylator nawiewu jest trochę głośny oraz pokrętło temperatury klimatronika nie jest wystarczająco precyzyjne w ustawianiu temperatury. Oprócz tych dwóch aspektów nie mam zastrzeżeń lecz przyjemniej korzystało się z manualnej klimy w moim poprzednim civicu.
~Kamil
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Bez zastrzeżeń, szyby nie parują, klima chłodzi (inna sprawa, że nie każdy ma ją w pełni sprawną, ale to już nie wina auta). Nagrzewa się bardzo szybko. Brakuje mi dwustrefowej, ale cóż, to już w przyszłym aucie, Lexusie GS 430 :)
~Adi
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
U mnie jest climatronic i w zime po 10-15 minutach samochod jest nagrzany a szyby odszronione. W lato szybko mrozi chodz czasem ciezko dobrac odpowiednia temperature. Przy właczonej klimatyzacji jest znaczny spadek mocy.
~raven
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
klima daje radę w lato, a grzanie w zimę to bajka, szybko łapie temperaturę i od razu ciepełko :)czasami w deszczu lubią parować szybki(jak chyba w kazdym aucie) ale A/C(klima) załatwia sprawę :) podgrzewane lusterka na + ocena:5-
~bazants
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Nie zauważyłem żadnych wad wystarczy wymieniać co rok dwa filtr kabinowy który jest za schowkiem. Ewentualnym minusem to dostęp do tego filtra jak już sie by przyczepić no ale trudno by był on w schowku. Ja dje 5 gwiazdek
~naprawde dobre auto
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
no tu juz nejest juz tak super, nawiew dziala sprawnie ale klima to nie jest to co oczekiwalem, slabo chlodzi, jest glosna, a poza tym wyraznie naprawde wyraznie spada dynamika i wzrasta spalanie dlatego polecam otworzyc sobie okno:)
~shadow
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
zacznę od ogrzewania. samochód bardzo szybko potrafi się nagrzać co w zimie jest bardzo dużym plusem, wentylacja działa bez zarzutu, jeśli są zaparowane szyby, po chwili jest wszystko przejrzyste...
Honda Accord VI Sedan