Lista ocen Honda Accord VI Sedan 1.8 i 136KM 100kW 1998-2002 (119) - Silnik

Na liście zabraknie 74 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Masa
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
NAJMOCNIEJSZA strona tego samochodu. 1.8 vtec idealnie pasuje do tego samochodu. Spokojnie można wyprzedzać wiedząc że się zdąży. Lubi wysokie obroty. Jeżeli ktoś nawet pomyśli żeby go ZAGAZOWAĆ trafi do piekła !!! Tak słyszałem..:)
~Uzytkownik
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Kwestia gustu, ale ja lubie jak pracuje na wysokich obrotach. Wyprzedzanie na trasie jest bezstresowe. Przed zakupem wiedzialem ze lubi olej - ten typ tak ma. Trzeba czesciej sprawdzac i tyle.
~maniek
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Silnik bardzo cichy .Ciut może za słaby jednak auto nie jest małe.Vtec poprawia sytuację! Jak się wkręci w obroty idzie jak przecinak!Zero problemów ,Oleju przez rok jazdy dolałem tylko 2 setki.
~Julek
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
beezawaryjny, dla mnie wystarczajaco elastyczny - trzeba wysoko kręcić, ale Ja to lubię,poza tym super cichy, osobiście rozmawaiałem z wieloma posiadaczami takiej hondy i nikt nie miał najmniejszej awarii
~mempo
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Najlepszy element tego auta . Swobodne wyprzedzanie nawet w wersji 1.8 . Cichutki , na wysokich obrotach budzi się do życia.Praktycznie bezawaryjna jednostka .
~Rech
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Silnik to zdecydowanie najlepszy punkt tego samochodu - dobrze brzmi, jest dynamiczny, bezawaryjny i bardzo cichy - stojąc na światłach praktycznie nie słyszę jego pracy.
~Grzehu
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Mogl bym być troche bardziej dynamiczny, ale i tak jest dobrze. Jesli tylko doprowadzimy mu zimne powietrze od dolotu to naprawde w cieple dni jest spora różnica w dynamice.
~listonosz
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
silnik cichy w obrotach do 3800 obr potem chodzi jak elektryczny przyjemnie sie wkreca daje poczucie duzego zapasu mocy pieknie sie wkreca az do czerwonego pola
~Sylwo
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Silnik wydaje się być trochę za słaby w stosunku do masy auta. Nie czuć tych 136 KM. Ponadto nierówno pracuje i nawet serwis nie potrafi zdiagnozować usterki...
Dziennik kosztów dla Honda Accord VI Sedan 1.8 i 136KM 100kW
9,6
11,1
~BARTAS76
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
na niższych obrotach brakuje trochę mocy , ale po przekroczeniu 4500 obr/min zaczyna się fajna jazda. Wczoraj na autostradzie pod Berlinem wyciągnąłem 220 km / h.
Honda Accord VI Sedan