Lista ocen Honda Accord VII Kombi (91) - Ergonomia

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Roskolnikov
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Poprzez zespolenie calej deski rozdzielczej az po szycie siedzen calosc wg. mnie jest kapitalna plus bardzo ladnie wygladajaca kierownica z remote control audio i cruise control.
~Marcin
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
przyciski rozmieszczone prawidłowo, jeśli ktoś lubi japoński styl, to szybko się tu odnajdzie. przyciski na kierownicy wycierają się zbyt szybko.
~klimper
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Wszystko pod ręką, szybko idzie się przyzwyczaić co i gdzie jest. Trochę brakuje mi w wersji przedliftowej przycisku otwierania tylnej klapy.
~Patryk
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Wydaje sie ze wszystko na swoim miejscu, chociaz ja jestem niski i przelaczniki do szyb sa dla mnie oddalone za mocno do tylu, musze cofac reke.
~Abir
Kombi 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Nie mogę sie do niczego doczepic jedyny mankament dla mnie to duzy klakson czasami przypadkiem go naciskam. Przydałby się komputer pokladowy.
~Jacek
Kombi 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
wszystko dopasowane, jedynie fotele w wersji sport są ala kubełkowe i ani nie da się siedzieć wygodnie, ani nie trzymają jak prawdziwe kubełki.
~artecki
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
dla wysokiej osoby ( 191 cm) za kierownicą jest za mało miejsca nie mówiąc juz o pasażerach z tyłu. Znakomity pojemny bagażnik ( kombi).
~Mike... kaszubland@interia.pl
Kombi 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Moim zdaniem wszystko na swoim miejscu, czysto przejrzyście, bardzo mi się podobają czerwone wskaźniki na liczniku... i świetne bursztynowe podświetlenie....
~Patryk
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
2 m i się mieszczę osoba za mną musi być dość chuda chyba że jedzie jakieś małe dziecko to nie ma większego problemu
Dziennik kosztów dla Honda Accord VII Kombi
7,7
11,0
12,1
~Marcin
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Mam wersję "biedną" bo Comfort. Pełna elektryka z dwustrefową klimą bez komputera co akurat nie jest dla mnie minusem.
Honda Accord VII Kombi