Lista ocen Honda Accord VII Kombi (103) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sandecki Zbigniew
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
w miescie spala 10l na trasie schodzi do 6,6-6,9 a czesto wlasnie na trasie nim jezdze Autoryzowane seriwsy Hondy maja tanie przeglady zreszta przeglady wypadaja co 20 tys km i ograniczaja sie do wymiany olejow i filtrow nic innego nie zawodzi jedynie przednie wahacze niesa najlepsze
~rajdowiec
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
wiedziałem że ten samochód mało nie pali, przed zakupem wiedziałem o tym samochodzie już wszystko, więc średnio 10litrów na 100 km mnie nie dziwi, gdy jeżdże sam bez żonuy i dziecka z 12l/100km nie schodzi, natomiast gdy za kółkiem siedzi żona i zapoda tempomat spada grubo ponizej 10l/100km
~Mike... kaszubland@interia.pl
Kombi 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Średnie spalanie na trasie ok. 6l ON w mieście ok. 7.5l ON na 100km przy naprawdę ostrej jeździe... Zakup samochodu do wydatek ok. 145tyś. PLN (pełna opcja bez nawigacji) beżowa skóra. Ceny przeglądów przystępne. Naprawy raczej nie wchodzą w grę ponieważ auto jak do tej pory jest bezawaryjne...
~wojtas
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Hmmmm, na trasie do 140km/h pali przeciętnie jakieś 8-9 l PB lub 9 l LPG. Powyżej to jak z beczki, przy stalej v=180 km/h pali 12,5 l PB lub 13,5 l LPG. Max spalanie to 17 l PB lub LPG (to juz nie ma znaczenia)ale to jak sie jedzie powyżej 200km/h i caly czas przyspiesza bardzo mocno.
~Marek
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Kupować tylko zadbany egzemplarz,najlepiej bezwypadkowy . Przy Accordzie każda droga na skróty, będzie kosztowna.Moja kosztowała 5tyś zł.(mechanik,blacharz,lakiernik).Przykład:wymiana sprzęgła z uszczelniaczam w warsztacie co ma pojęcie z bardzo dobrym sprzęgłem 2300zł .
~KotteK
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Przez 2 lata użytkowania nie spotkały mnie jakieś mega koszty poza wymianami płynów, olejów czy tarczy/klocków. Bardziej bym się zastanowił dlaczego Honda posiada mało zamienników swoich części a jak posiada to kiepskiej jakości. A produkty OEM bywają często bardzo drogie.
~Marcin
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Jeżeli kupujemy części poza ASO i wykazujemy przy tym odrobinę ambicji to ceny identyczne z cenami innych popularnych aut. Mam porównanie do Golfa IV i w zasadzie nie odczułem różnicy w cenach materiałów eksploatacyjnych. Wymiana ich / koszty robocizny mechanika również takie same.
~yomi
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
na benzynie jechałem tylko jakieś 500km i wyszło mi okolu 8.5 w trasie. teraz jeżdżę na gazie i to jest poezja w zimie przy wolnej jeździe 10l ale normalnie to około 11 do 12( mam ciężką nogę) a na autostradzie przy ok 200km/h to 13 więcej mi się nie udało spalić
~Roskolnikov
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Musimy liczyc sie ze spalaniem okolo 10 litrow na 100km a ceny przegladow i ewentualnch napraw (o tych ostatnich poki co ze slyszenia-oby jak najdluzej) nie sa tanie, ale jak wiadomo jest to Honda i nikt przeciez nie decyduje sie na to auto z czysto ekonomicznych wzgledow.
~Marcin
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
drogie części wysokiej jakości zamienników, a o oryginalnych nie wspomnę bo to już przesada, półoś przednia(kompletna), która uległa ukręceniu, kosztowała w serwisie ok 2,5tys, tani zamiennik 600zł, dobrze że nie psuje się zbyt często.
Honda Accord VII Kombi