Lista ocen Honda Accord VII Kombi (103) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zdzich83
Kombi 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Nie jest zle ,ja mam dosyc ciezka noge a i tak wychodzi calkiem calkiem plus to ze kombi ,2.2 silnik on tez musi swoje dostac zeby jechac na autobanie pelny zaladunek non stop 160-180km spajanie mniej niz 10 to juz wy ocenicie czy zle czy dobrze
~biuro@sound-project.com.pl
Kombi 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
samochód drogi w utrzymaniu, oraz awaryjny. Zawiodłem się na marce ceny w serwisach - z kosmosu! Wymiana żarówki ksenonowej w ASO w Katowicach to 420 złotych (kupiłem oryginalny palnik Osram stosowany przez Hondę za 140 zł i wymieniłem sam)
~Jacek.Korz@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
samochód pali przy normalnej jeżdzie przeciętnie 10 l. Nigdy nie uzyskałem 8 l prawdobodobnie gdy człowiek wykorzystuje moc i czrepie radość z jazdy samochodem pali zdecydowani więcej ale przeciętnie 10 l na 100km wypala, przegląd po 20tyś w normie
~hacura@wp.pl
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Średnio 11 litrów na setkę ze zbiornika, ale jazda autostradą cały czas ponad 200 dało ostatnio 17,5 litra !!! Szkoda, że to nie diesel :( Ceny przeglądów normalne, bo teraz w ASO dają rabat (serwis olejowy+wyważanie kół+klocki z przodu=700zł)
~zulu
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Zużycie paliwa na trasie jak na benzyniaka jest doskonałe. Ale w warszawskich korkach .... tragedia. Ostatnio na kompie miałem 20 litrów na 100km. Tylko czy może być mniejsze jak się poruszamy po 2-3 metry i stoimy?
~KRIX
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Ekonomia doskonale ! Jeździłem wieloma samochodami w tym kilkoma Hondami i każda z nich paliła stosunkowo mało do tego co oferowała w zamian. Np.: Mercedes CLK 200 benzyna i Mercedes C190, VW GOLF 4 benzyna to dramat !
~EduardoDiTom
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
paliwo + części eksploatacyjne (tylko te najlepsze). dochodzi też przy LPG częstsza regulacja zaworów, co oczywiście robię w ASO żeby było najlepiej (160zł) ale już po 3 tankowaniach gazu się zwraca ;)
~cygan 6
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
jak na swą masę to chyba nie jest żle.servis polecam na cyprusowej w warszawie,tam to są dopiero fachowcy!i ceny przystępne.o autoryzowanych się nie wypowiadam bo nie chcę się denerwowac.
~jacek
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
pierwszy zbiornik i średnie spalanie 8l./100km, kolejne już były "lepsze", teraz średnio między 10,5 a 12L, autostrada ze wskazówką cały czas w okolicach 220 to prawie 17 litrów na 100km!
Dziennik kosztów dla Honda Accord VII Kombi
7,7
11,0
12,1
~jan
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Serwis nie należy do najtańszych. Natomiast wyższe koszty wymiany olei, filtrów czy regulacji zaworów rekompensuje znikoma ilość drobnych usterek w okresie miedzy serwisowym.
Honda Accord VII Kombi