Lista ocen Honda Accord VII (346) - Widoczność

Na liście zabraknie 297 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grzegorz g.
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
denerwujące w nowych autach jest to ze maja coraz to grubsze boczne słubki które skutecznie ograniczają widocznosc poza tym ok
~Adam
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Niezła na początku ciężko jest cofać bez czujników ponieważ dosyć wysoko jest linia bagażnika. Ale można się przyzwyczaić
~mk2mk@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Wszystko widać doskonale, mam ułatwione troche zadanie do tyłu bo mam czujniki parkowania, które wg mnie pomagaja b.duzo
~Przemo
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
cóż widoczność do tyłu....czujnik parkowania po prostu obowiązkowy. nie jestem za wysoki i końca maski też nie widzę
~Artur L.
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Nie wyobrazam sobie manewrów bez czujników parkowania. Ale z pewnością są lepsi kierowcy, którym to nie sprawia problemów.
~siemka
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
Jest to limuzyna więc amatorzy nie powinni kupować i narzekać, że są potrzebne czujniki cofania....jak dla mnie kosztowny bzdet.
~ghost
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Trochę mało przejrzystosci z tyłu z racji że to sedan ale nie zwracam na to uwagi, do tego są lusterka boczne
~Dobra Cobra
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Dodatkowo mam czujniki parkowania. Rewelka. Latwiej sie manewruje w porownaniu z autami zdecydowanie krotszymi.
~jjan@go2.pl
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
duze slupki przednie - mozna sie przyzwyczaic, do tylu ..... dla niedoswiadczonych kierowcow polecam czujniki parkowania
Dziennik kosztów dla Honda Accord VII
7,6
10,4
12,0
~bradder
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Niestety - z przodu duże słupki znacznie ograniczające widoczność, widoczność z tyłu tragiczna - konieczy czujnik cofania