Lista ocen Honda Accord VII (346) - Widoczność

Na liście zabraknie 296 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Olo
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Cóż. Do tyłu szału nie ma. Są gorsze samochody pod tym względem, ale pomimo dużej szyby i krótkiego w sumie kufra do tyłu widoczność jest taka sobie. Oczywiście kufer jest wysoki i trzeba bardzo uważać na różne słupki/murki itp. (nie mam czujników, może dam założyć). Do przodu jest OK, chociaż pamiętać trzeba o dość szerokich słupkach przednich, lewy czasami zasłania widok w lewych zakrętach. To jednak typowe w autach z ostatnich lat (normy...
~kszys
Kombi 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
No nie da się ukryć, że jeździłem autami, które widoczność miały lepszą. Z przodu przeszkadzają troche słupki. Z tyłu zasadniczo problem rozwiązują czyjniki parkowania. Lusterko wsteczne ma czujnik światła w dolnej części, co powoduje, że się nie ściemnia gdy auto za nami jedzie zbyt blisko, bo jego światła są zasłaniane przez klapę bagażnika, a oślepiają odbijając się w górnej części lusterka.
~fryzjer1981
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Fotele najwyższa ocena, materiały bardzo dobrej jakości - przy 200 tyś nie widać żadnych najmniejszych oznak zużycia. Ocenę pomniejszona przez szerokie słupki przednie ograniczające trochę widoczność. Świetny, regulowany podłokietnik, dzięki któremu nie ma nawet wątła osoba o krotkich rękach nie będzie miała konieczności odrywania łokcia od niego żeby zmienić bieg
~Sebik
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Widoczność dobra ale marną ocenę daję za fakt że ciągle musiałem stawać na stacjach i myć boczne szyby kierowcy i pasażera bo chlapały się błotem strasznie. Np. umyte auto w deszczowy dzień po trasie Wawa-Katowice przynajmniej raz musiałem umyć na stacji boczne szyby kierowcy bo błoto ograniczało widoczność. Uważam tą wadę za skandaliczną w tym aucie starsznie mnie to denerwowało.
~tzaw
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Widoczność jest ok. Nie zgadzam się z opinią jaka padła na tej witrynie, że bez czujników z przodu i z tyłu (te oczywiście są i się przydają ale bez nich też byłoby ok) naprawa blacharska murowana. Problem stanowi konstrukcja obudowy lusterek, która powoduje że szyby przednie szybko się brudzą (każdy kto jeździł hondą w zimie i w deszczu na trasie wie o co chodzi).
~Użytkownik Hondy
Kombi 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Widoczność bardzo dobra - może mogłoby być trochę lepiej jeśli chodzi o tzw. "martwą strefę" lusterka boczne mogłyby być trochę lepsze - na pewno przydałby się "asystent martwego pola", który jest dostępny w wielu nowszych samochodach. W tamtych latach nie było to jednak standardowe wyposażenie. Poza tym bez większych zastrzeżeń.
~wertyk
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Super. Czasem mi tylko przeszkadza przedni słupek ale wszystkie auta go mają...Przy parkowaniu bocznym nie mam najmniejszych problemów nawet tam gdzie tego miejsca jest naprawdę mało. Zawsze jestem z siebie dumny... Żona jeździ nim głównie więc ze względu na nią dołożyłem czujniki z tyłu bo dla niskich osób może być trudniej.
~sieeah@wp.pl
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Z przodu super, lusterka duże i wszystko w nich widać. Tył gorzej, ale to do siebie mają sedany. Tył uniesiony i widok we wstecznym lusterku może przerazić jak ktoś się przesiada z hachbacka. można się przyzwyczaić ale czujniki parkowania z tyłu się przydają (wszystkie te accordy na mieście mają z tyłu poobcierany zderzak:)
~klimper
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Widoczność jest dobra. Kanciasty tył tego kombi jest jego zaletą jeśli chodzi o cofanie. Wiadomo że szyba +- 5,10 cm i koniec auta. Łatwo zaparkować z dużą dokładnością. Z przodu słupki dość szerokie i zdarzyło mi się nie zauważyć pieszego (akurat się znalazł i przesuwał "po słupku").

Usterki Honda Accord VII

Honda Accord VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Rumak001
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Widoczność jest ok. Co prawda trzeba brać poprawkę na słupki boczne ale znam tylko jedno auto ze słupkami przejrzystymi - jakieś Volvo. Lusterka boczne ok. Tył - kombi trzeba wyczuć, po 2 pocałowaniu przeszkody z tyłu nabrałem już wprawy. Parkuje mi się lepiej niż dużo mniejszą Fabią.