Lista ocen Honda Accord VII (94)

~KotteK
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Auto faktycznie jak przystało na japońskie produkcje jest niezawodne. Jednak na wstępie trzeba zaznaczyć jak dbasz tak masz!
~Rafal.g
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Gdyby już nie wiek samochodu to chciałbym dalej rozkoszować się tym samochodem
~Nightflyer
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Uwazam, ze jest to IDEALNY samochod. Dostarcza niesamowita przyjemnosc dla kierowcy i komfort pasazerom, sportowa limuzyna, jest to najlepsze okreslenie. Hondzie udalo sie osiagnac tak trudny kompromis pomiedzy komfortem i sportem. Jak dotad nikt nie zrobil tego lepiej niz Honda w Accordzie.
~Bogdan3
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Versja Tourer Executive, skory. Po podliczeniu wszystkich gadzetow w Mondeo wyszlo mi wiecej. Co do braku komputera, to uwazam to za sluszne. Mialem w poprzednim pojezdzie i nie widzialem zadnego uzytku
~Bogus
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Samochód jest fajny. Polecam wszystkim co planuje zakup tego samochodu. Następny samochód tez na pewno będzie Honda tylko ze już VIII. Z takim samym silnikiem 2.4
~zaja
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Jeśli trzyma sięc cały czas na wysokich obrotach nie ma na niego lewara w swojej klasie szkoda że taka niska prędkość maksymalna 227km/h i odcina zapłon (Silnik)
~MateuszKottek
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Przy zużytych podzespolach zawieszenia pewność prowadzenia i komfort spada. Gdy wszystko jest ok auto idzie jak po sznurku nawet w takiej trumnie jak kombi. (Układ jezdny)
~lucco
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Świetne auto. Praktycznie bez kosztowe o ile trafi się na nie "zabity" egzemplarz. Nieco droższy niż konkurencja w tym segmencie ale warto odrobinę dopłacić.
~boniek81
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
dla mnie auto godne polecenia dla wszystkich osob ktore maja dosyc czestych wizyt w warsztatach

Usterki Honda Accord VII

Honda Accord VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~emefemef@interia.pl
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
To moje 15 autko... Przyznaję ,że nie spodziewałem się tak miłego zaskoczenia...Oczywiście nie omieszkam zajrzeć tu za pół roku i dopisać post scriptum :):):)