Lista ocen Honda Accord VII Sedan (249) - Widoczność

Na liście zabraknie 229 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Olo
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Cóż. Do tyłu szału nie ma. Są gorsze samochody pod tym względem, ale pomimo dużej szyby i krótkiego w sumie kufra do tyłu widoczność jest taka sobie. Oczywiście kufer jest wysoki i trzeba bardzo uważać na różne słupki/murki itp. (nie mam czujników, może dam założyć). Do przodu jest OK, chociaż pamiętać trzeba o dość szerokich słupkach przednich, lewy czasami zasłania widok w lewych zakrętach. To jednak typowe w autach z ostatnich lat (normy...
~fryzjer1981
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Fotele najwyższa ocena, materiały bardzo dobrej jakości - przy 200 tyś nie widać żadnych najmniejszych oznak zużycia. Ocenę pomniejszona przez szerokie słupki przednie ograniczające trochę widoczność. Świetny, regulowany podłokietnik, dzięki któremu nie ma nawet wątła osoba o krotkich rękach nie będzie miała konieczności odrywania łokcia od niego żeby zmienić bieg
~Sebik
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Widoczność dobra ale marną ocenę daję za fakt że ciągle musiałem stawać na stacjach i myć boczne szyby kierowcy i pasażera bo chlapały się błotem strasznie. Np. umyte auto w deszczowy dzień po trasie Wawa-Katowice przynajmniej raz musiałem umyć na stacji boczne szyby kierowcy bo błoto ograniczało widoczność. Uważam tą wadę za skandaliczną w tym aucie starsznie mnie to denerwowało.
~tzaw
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Widoczność jest ok. Nie zgadzam się z opinią jaka padła na tej witrynie, że bez czujników z przodu i z tyłu (te oczywiście są i się przydają ale bez nich też byłoby ok) naprawa blacharska murowana. Problem stanowi konstrukcja obudowy lusterek, która powoduje że szyby przednie szybko się brudzą (każdy kto jeździł hondą w zimie i w deszczu na trasie wie o co chodzi).
~sieeah@wp.pl
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Z przodu super, lusterka duże i wszystko w nich widać. Tył gorzej, ale to do siebie mają sedany. Tył uniesiony i widok we wstecznym lusterku może przerazić jak ktoś się przesiada z hachbacka. można się przyzwyczaić ale czujniki parkowania z tyłu się przydają (wszystkie te accordy na mieście mają z tyłu poobcierany zderzak:)
~Honda
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Brak uwag. Przód ok, tył ok, pomagają czujniki parkowania z tyłu i sferyczne lusterka. Generalnie w tym punkcie narzekają Ci, którzy podczas parkowania nie wspomagają się lusterkami. Nie spotkałem się jeszcze z samochodem, którym ciężko parkuje się tyłem, łącznie z dużymi busami.
~Marcin
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Widoczność do przodu bardzo dobra, z tyłu przydała by się kamera cofania. Oczywiście w wersji Executive taką jak posiadałem, czyli z dużym dodatkowym wyświetlaczem, dołożenie kamery cofania i podłączenie do ekranu nie stanowi dużego dodatkowego kosztu a na pewno podnosi komfort.
~ADAM
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Z tym jest srednio. szeroki słupek przy przedniej szybie ogranicza widocznośc przy pokonywaniu slimaków i bardzo ostrych zakrętow, trzeba też uważac przy cofaniu, nie widac wogole konca auta( bagaznik )ani w lusterkach ani patrząc przez ramie, trzeba na czuja cofac :)
~Daniel
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Nie ma tragedii, lecz grube boczne słupki wymagają przyzwyczajenia. Widoczność do tyłu znośna. Plusem są duże lusterka boczne - oba asferyczne. Widoczność do przodu bardzo dobra, do tyłu... wysoka linia bagażnika nie ułatwia, ale czujnik parkowania lub kamera załatwia sprawę.
Dziennik kosztów dla Honda Accord VII Sedan
7,4
11,9
~Były Passat
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Słaba do tyłu, nie założyłem czujników cofania i żałuję, parę razu ich brak mnie trochę kosztował i to w okolicach własnego garażu. Lusterka nie dają pełnej kontroli, w Maździe 6 widoczność w lewym zwłaszcza lusterko lepsza - specjalny kształt dopasowany do kształtu karoserii.
Honda Accord VII Sedan