Ocena kierowcy - Honda Accord VII Sedan

Neck, 14 lat temu
Silnik 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
Rok produkcji 2006
Honda Accord VII Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW 2002-2008 - Oceń swoje auto
Silnik : Pracuje idealnie, żadnych niespodzianek. 155 KM niezłe osiągi przy umiarkowanym zużyciu paliwa, kompletnie bezawaryjny co potwierdza też większość opinii użytkowników. Bardzo cichy.
Ideał, bardzo cichy. Ładnie wkręca się na obroty..Żadnych niespodzianek.
Zero problemów , bardziej dopracowana niż w Accord VI.
Bardzo dobrze trzyma się drogi, system VSA prostuje błędy kierowcy ;-) Ale zawsze mozna sie pobawic w Kubice i go wyłączyć.
Wszystko pod ręką, sterowanie w kierownicy - super.
Idealnie, szyby odparowują błyskawicznie. Nagrzewa się szybciutko, benzynka to benzynka ;-)
Bardzo wygodnie, z tyłu mogłoby być trochę więcej.
Jak Honda..silnika nie słychać tylko szum powietrza!
Jak na pojemność 2.0 to nawet przyzwoicie. Po mieście około 9L na szybkiej trasie ok 9 - 10L ale jak sie leci ponad 160 km/h. Jak jechałem oszczędnie po wąskich i pustych drogach komputer pokazał średnią 5,9!Nie do wiary!
Wiadomo Accord trzyma cenę ale samochód jest totalnie bezawaryjny. Lepiej dopłacić, lać benzynę i mieć spokój niż jeździć po mechanikach z jakimś niemieckim TDI ;-) Miałem AUDi i VW to wiem - co zaoszczędzisz na paliwie to wydasz na części i serwis. Niemcy niestety stracili na jakości. Jak kupisz japońca to gwarantuję żę więcej na Audi, VW czy Merca nawet nie popatrzysz.
Ideał - niezniszczalny. Miałem wcześniej Accorda VI z 1999 roku nie do zajechania! Od tej pory będę latał tylko Hondami.
Ideał. Zero usterek. Jak to się mówi auto nie do zaj...nia. Właściwie to nie ma sensu kupować nowej Hondy bo używane i tak się nie psują ;-)

Usterki Honda Accord VII

Honda Accord VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu