Ocena kierowcy - Honda Accord VII Sedan

Przemek, 10 lat temu
Silnik 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Rok produkcji 2006
Honda Accord VII Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW 2003-2008 - Oceń swoje auto
Inne : Lekkie rdzewienie jak się otworzy klapę bagażnika w tych odpływach ( rynienkach ) z tylnej szyby
Accord - japońska technologia, tak można rozpisać się o tym aucie. Niezawodność.
Mistrzostwo - Tylko 140KM a na prawdę wariat. Bardzo elastyczny na każdym biegu. Technicznie oleju nie bierze, nie to co silnik 2.0 TDI grupy VW z oznaczeniem BKD który miałem poprzednio w aucie.
Bardzo elastyczna, na każdym biegu autko ciągnie równo, aż pasażerowie są zdziwieni.
Na oponach 225 jakie zaleca producent, autko trochę się "wozi" po naszych polskich koleinach. Po zmianie na rozmiar 215 całkiem sympatycznie.
Tutaj ocenię dobrze, ponieważ autko ma stosunkowo wysoki tył i przy cofaniu czasami brakuje mi czujników :D
Wszystko dopasowane do kierowcy, dodatkowo ustawiamy fotel elektrycznie i wszystko gra. Bardzo lubię schowek przy kierownicy na drobne monety/gumy, bardzo fajnie umieszczony. Na uwagę zasługuje również wysoki prześwit auta, na nasze drogi to super sprawa.
Nie mogę narzekać na zaparowane szyby, bardzo dobra cyrkulacja powietrza.
Zadziwia przestrzeń - wielu tak stwierdziło. Tym razem moje porównanie do AUDI A4 sedan w którym pasażerowie mają na prawdę miej miejsca.
Myślę że przyzwoite wyciszenie.
Mam to szczęście, że jeszcze nic nie naprawiałem przez 40.000km potwierdza się japońska technologia.
No tu niestety każdy wie, Accord jest drogi, pozostawię tu trochę niższą ocenę, no bo fakt jest drogi ale za tym idzie jakość.
lekkie rdzewienie jak się otworzy klapę bagażnika w tych odpływach ( rynienkach ) z tylnej szyby
Brak

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 i-CTDi 140KM 103kW [l/100km]