Ocena kierowcy - Honda Accord VII Sedan

subaru2002, 7 lat temu
Silnik 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Rok produkcji 2008
Honda Accord VII Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW 2003-2008 - Oceń swoje auto
Inne : Wyposarzenie i jakosc wnetrza. Za te pieniadze naprawdze nic nie moglem znalesc z takim wyposazeniem. Przy przebiegu 300tys fotel i kierownica wygladaja jakby mial polowe tego przebiegu. Japonczycy naprawde wiedza jak robic dore auta
Inne : wentylacja- strona kierowcy tylko zimne powietrze
Układ elektryczny : Nie dziala czytnik DVD
Accord wersja executive. Navigacja, tempomat, skorzane, podgrzewane i el. sterowane fotele, automatyczne swiatla i wycieraczki i szyberdach. Zadnych problemow, poza uszkodzonym czytnikiem DVD SAT NAVI. Przebieg 300tys, km, jestem 3-cim wlascicielem i mam pelna ksiazke sewisowa i tylko ASO pieczatki. Teraz Minusy w porownaniu z moim poprzednim autem: 1. Gola Blacha w bagazniku 2: Podpurka maski- brak silownika 3: Brak funkcji 3 migniec kierunkowskazu To chyba wszystko co mnie razi w samochodzie tej klasy
Auto ma blisko 300tys. km i zadnych problemow z silnikiem. Lekko upocony ale nie robie nic z tym. Olej nie kapie na podjazd wiec jest OK. Bardzo cichy i dynamiczny
Mam 6-cio biegowa. Dziala bardzo fajnie, biegi lekko wchodza, z lekkim kliknieciem. toche za dlugi lewarek biegow.
Troche " plywa" po dodze, ale mam jedna tuleje do wymiany, pozatym bardzo dobrze trzyma sie drogi. Troche twarde, ale na 18" kolach nie oczekuje komfortu.
Nie ma tragedii, ale w tylnej szybie malo widac. Dobrze ze mam kamere cofania.
Wszystko pod reka, i obsluga intuicyjna
Tu Lekki Problem. Na strone kierowcy wieje tylko zimne powietrze nawet jak dam na HI. probowalem juz na DUAL, AUTO, ITP i dalej to samo
Dla mojej rodziny 2+2 jest wystarczajaco.
Troche glosne, ale to dla tego ze mam 18" opony i sprtowy uklad wydechowy. Gdyby nie to, bardzo cicho by bylo
Po miescie pali wiecej niz moje poprzednie auto( focus 1.6tdci) na trasie pali tyle samo. Czesci eksploatacyjne w podobnych cenach. W fordzie non stop jakas ****relka do wymiany, tutaj nic. Suma sumarum- honda wychodzi podobnie w utrzymaniu co 1,6tdci!
Kupilem nie za drogo, bo poprzedni wlasciciel ( znajomy moj) dal zaliczke na nowe auto w salonie i pilnie potrzebowal kasy. Brak awarii rekompensuje spalanie, a wyposarzenie naprawde fajne za te pieniadze.
w sumie to mam 2 problemy o ktorych wiedzialem jak kupowalem. 1. Nie dziala czytnik DVD Nawigacji 2. Zimne powietrze wieje na jedna strone- brak reakcji na zmiany
Zadnych! Leje rope, wmieniam olej i filtry i nic wiecej. Raz wymienilem tarcze i klocki ale to nie jest USTERKA tylko ekspaloatacja.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 i-CTDi 140KM 103kW [l/100km]

7,1