Lista ocen Honda Accord VIII Kombi (12) - Karoseria

Na liście zabraknie 83 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Konrad
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Co tu pisać wygląd jaki jest każdy widzi, z reguły się podoba, jak na kombi bardzo ładne, jeśli chodzi o korozję to dalej jak u Hondy- lipa straszna. Ochrona korozyjna podwozia to śmiech na sali, pod tylną belką zawieszenia oprócz ocynku jest farba uwaga- bez lakieru albo baranka, 8 letnie auto i rdzewieje od spodu, z zewnątrz póki co nie widać
~Jarek
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Po dziewięciu latach nie ma żadnych problemów, po prostu żadnych! Chyba więcej nie trzeba dla samochodu, który nie jest garażowany i jeździ w różnych warunkach od plus 40 stopni w Grecji po - 20.
~tomasz
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Cieknacy bagażnik (pomogła wymiana uszczelek i uszczelnienie czegoś tam),parujący reflektor,ciemny lakier wygląda jak wyszorowany druciakiem czyli lakier nędzny
~chmielu
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Lakier jest dość miękki. Łatwo o zarysowania. Jak wszedłem ostatnio podczas przeglądu do kanału to zauważyłem ognisko rdzy w podłodze.
~krzysiu
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Jak na razie zero problemów design wg mnie rewelacja - jak podobało mi się tak nadal się podoba ale to juz zależy od gustu
~Patryk
Kombi 2.4 VTEC 201KM 148kW
Jak większość z Japonii, cienki lakier łatwo porysować. My wrzuciliśmy ceramikę i było ok przez kilka lat.
~Gsus
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Cieniutki lakier ale to typowa bolączka hondy. Ruda szybko zagląda do auta, zwłaszcza nadkola.
~Paweł
Kombi 2.4 VTEC 201KM 148kW
Większych problemów z karoserią, prócz listew przy przednich szybach, nie zwuważyłem.
~Wojtek
Kombi 2.4 VTEC 201KM 148kW
Wygląd śliczny, lakier jak wszędzie dość miękki
~ACz
Drobne usskodzenia