Lista ocen Honda Accord VIII Kombi (73) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Kombi 2.4 VTEC 201KM 148kW
Stary automat to plus- świadomy wybór bo juz wcześniej miałem 3 hondy z automatami, spowalniają auto ale sa bardzo trwałe i pracują kulturalnie . Szkoda tylko , że nie jest 6 biegowa z krótszymi przełożeniami
~Jacek
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Bardzo fajnie pracuje skrzynia i ma krotkie przeskoki choc bliskie ulozenie fotela w stosunku do lewarka dla osob o nizszym wzroscie jest bardzo uciazliwe. Boki fotela przeszkadzaja w zmianie biegow.
~konradi25
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
To chyba jeden z najlepszych elementów tego samochodu. Zmiana biegów precyzyjna, przełożenia dobrze zestopniowane, ale podczas jazdy dynamicznej trzeba się nieźle namachać tą dźwigienką.
~Daro
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Precyzyjna, nic nie haczy, nie zgrzyta. Bardzo fajny, krótki drążek zmiany biegów, dość krótkie przełozenia. W trasie super, że jest 6 bieg, na autostradzie przy 170 km/h obroty na poziomie 4 tysiące.
~Pichor
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Nie ma lepszej w tej klasie samochodu. Po prostu wzór dla innych. Krótki drążek, krótki skok i to zapięcie. Tu nie ma miejsca na automat.
~chmielu
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Krótkie, precyzyjne przełożenia. Czasami przy minusowych temperaturach przez pierwszych parę minut biegi wchodzą nieco ciężej.
~dr inż.
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Bardzo dobra, choć kilka razy zdarzyło mi się wrzucić dwójkę zamiast czwórki redukując z szóstki przy 120 km/h :(, kwestia wyczucia
~Marek
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Najbardziej precyzyjna skrzynia biegów, jaką testowałem. Biegi wchodzą krótko i pewnie. Japończycy są tu mistrzami !
~katop
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
perfekcyjna to już standard w Hondzie którego powinni uczyć się inni.tutaj całkowicie popiram, skrzynka super !!!
~dedykowany
Kombi 2.2 i-DTEC 180KM 132kW
Bardzo precyzyjna, biegi wchodzą z lekkim oporem, ale to właśnie mi się w niej podobało
Honda Accord VIII Kombi