Lista ocen Honda Accord VIII (282)

~EasyRider
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Po zamianie z Accorda VII na nowy model lekkie rozczarowanie. Mimo zastosowania 6 biegowej skrzyni biegów samochód stał się bardziej \"wołowaty\". Nie ma takiej dynamiki. Brakuje mu mocy na niskich obrotach. Polecam raczej silnik 2,4. (Silnik)
4,1
~Donnie
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Auto jest ładne, zwłaszcza w czerni. Wnętrze także na plus. Duży wyświetlacz nawigacji. Nagłośnienie raczej średnie. I to chyba większość p
~Dariusz
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Witam. Auto fenomenalne. Jeździłem poprzednim Accordem i jak na razie ten spisuje się lepiej. Uważam, że poprzednik troszkę lepiej się zbierał (niby ta sama moc), ale nowszy model jest o 116 kg cięższy i to robi lekką różnicę. Środek przypadnie do gustu każdemu. Osobiście nie polecam skórzanej tapicerki. Welur daje sobie świetnie radę. Wykończenie świetne - zero skrzypienia ani tarcia plastiku o plastik. Dużo miejsca choć piąty osobnik ma...
~Marcin
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
+ skrzynia, silnik, układ jezdny, komfort podróży, cena. - przestrzeń w środku, widoczność. Szkoda, że nie będę mógł już kupić następcy accorda za kilka lat :(
3,7
~Sebek Kubek
Sedan 2.2 DTEC 150KM 110kW
Daję tylko przeciętnie ze względu na wyciszenie. Co do filtry, to kupując deasla trzeba z tym się liczyć.
~Elmoo
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Posiadam od 3 lat. Na plus: bardzo mała awaryjność auta Minus - największy - spalanie
~akhonda
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Bardzo dobre auto na długie trasy, wygodne, komfortowe, oszczędne (idealne do firmy dla 2-osób)
3,1
~albert
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Samochód przeciętny, nic szczególnego. Jedynie niesamowicie wypasiony w różne gadżety i tyle. Bagażnik jest całkowicie nieustawny, wejdzie tylko jedna duża walizka. Nie wiem dlaczego ludzie wypisują takie bzdury o tym samochodzie, przecież to przeciętniocha. Ci którzy piszą takie peany na cześć tego samochodu chyba wcześniej jeździli małymi fiatami i polonezami.
~Marek z Lublina
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Nie mogę zrozumieć niektórych komentarzy kiedy ktoś pisze że po kilku miesiącach eksploatacji odkrył że teraz samochód zrobił się za ciasny, za głośny, nieporęczny, teraz ma żle zestrojone zawieszenie. Teraz też raptem jest za drogi. Wszystkie te mankamenty można było stwierdzić przed zakupem i nie robić wody z mózgu tym którzy to czytają. Samochód jest naprawdę świetnie wykończony, cichy, wystarczająco szybki, a jak mówi historia hondy accord...
Dziennik kosztów dla Honda Accord VIII
9,2
11,3
~Artur
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Jeżdżę accordem już 10 lat czyli od nowości i gdyby wszystkie auta psuły się tak jak honda to mechanicy by zamykali warsztaty. Tyle lat 170 tys km i jedna malutka awaria tzn regulator (czy jak to tam się nazywa)poziomowania przednich lamp,poza tym klocki akumulator,świece i to wszystko .