Lista ocen Honda Accord VIII (282)

3,5
~Jacek
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Przy tej masie elastycznosc zadowala choc czasem brakuje pod gazem przy wyprzedzaniu. Gdybym kupowal ten samochod jeszcze raz (co nie nastapi) to wzialbym wersje 180 KM (Silnik)
~Zyga
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Auta marki Honda są godne polecenia. Przy wykonywaniu systematycznych przeglądach można wygodnie i długo używać samochodów tej marki. Zbyt wysoka cena części zamiennych i dodatków np. oryginalny kpl żarówek 300 zł, siatka do bagażnika na bagaże 300 zł, dywaniki, chlapacze itp, itd ! !
4,1
~Warszawiak
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Nie jestem posiadaczem tego auta (i raczej bym nie chcial ale nie ze wzgledu na samochod ale gustuje w innych) ale mialem okazje sie nim przejechac i sprawdzic go w akcji. Jak dla mnie dobry samochod ale bez zadnych rewelacji. Stylistyka auta jest cudowna. Niestety tylko wyglada na sportowego a jest zwyklym sedanem ;) PS. Z tego co wiem to lepiej wybierac manual bo automat zabija frajde z jazdy tym samochodem.
~dj honda
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
samochod godny polecenia dla osob lubiacych ostra jazde w zakretach a takze preferujacych dobre osiagi i idealny kompromis miedzy komfortem a sportowym trybem jazdy
~remarkus@wp.pl
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
doskonałe auto, limuzyna z akcentami sportowymi, należy podkreślić, że jednak limuzyna, wygląd zewnętrzny jaki jest każdy widzi, wnętrze jak u hondy - czarne, za to bardzo dobra jakość wykonania, nic nie skrzypi, nie trzeszczy ani nie piszczy,
~Piotr W. z Warszawy!
Sedan 2.2 DTEC 150KM 110kW
Powiem tak ludzie źle oceniają te auto ... Według większości z was jest ciasne... No tak tak samo jak Bmw , Lexus (IS) itp. Mi to nieprzeszkadza! Auto nie jest Ciasne tylko po prostu do aut typu Superb, Mondeo czy też Insygnia nie przystaje! Każdy dobrze wie (powinnien) ,że Honda to odpowiednik BMW no cóż moim zdaniem w przypadku Accorda i 3 to Accord wygrywa! Plusy to wiele gadżetów (niektóre niepotrzebne), Niskie spalanie (w miare),...
~Pichor
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Miałem salonowe: Passat, Mondeo, Avensis, teraz wybrałem Accord, chociaż ponownie wybierałem spośród wymienionych + Superb. Funkcjonalnie wymienione wyprzedzają Accord i to już widać na etapie jazd próbnych i dokładnego przeglądania. Nie mniej jednak, gdy kierować się sercem nie rozumem padnie na Accorda. Powiem tak: od dawna nie miałem takiej przyjemności jazdy samochodem. Zupełnie, gdy kupiło się pierwszy pojazd, w salonie.
~tasinski
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Na plus: - Wygląd - pozycja za kierwonicą - wyposażenie (lifestyle) - właściwości jezdne - niezawodnośc w porównaniu do innych marek - świetnie wykończona deska rozdzielcza z miękiego materiału a nie plastik Na minus: - mało miejsca na nogi dla osób wysokich jak na auto z segmentu D - bagażnik 470 litrów nieforemny ale i tak się zapakowałem z dwójką dzieci i żoną nad morze, choć częśc bagażu była między pasażerami -...
~pepe
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Moja druga ocena. Auto całkiem niezłe, jednak trzeba kupować z rozsądkiem chyba, że kupujący to fanatyk. Mam go od nowości tj czerwca 2008 i przejechałem 80000km ( w 2010 roku przejechałem 50000km) bez awaryjnie i bez problemowo. Z wad to rysujący się lakier, brak elastyczności silnika - nie pościgasz się - i przestrzeń. Poza tym polecam z czystym sumieniem ludziom rozsądnym.
Dziennik kosztów dla Honda Accord VIII
9,2
11,3
~edehar@wp.pl
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Silnik bardzo ładnie mruczy na wysokich obrotach, a gdy już dojdzie do tych obrotów jego praca nie staje się uciążliwa, nadal idzie spokojnie rozmawiać. Elastyczność niestety w automacie trudno jest stwierdzić jaki on naprawdę jest. (Silnik)