Lista ocen Honda Accord VIII (282)

~Piotr
Sedan 2.2 DTEC 150KM 110kW
Korzystam z tego auta prawie 10 lat. Przejechałem ponad 150k km, po mieście trasie po Polsce i Europie. Nie miałem lepszego samochodu. Jest wygodny, można w nim spędzić kilka lub kilkanaście godzin na raz i być żywym. Rekord 18 godzin jednym ciągiem. Jest piękny, mimo że lata lecą ciągle wygląda nowocześnie, elegancko i z klasą. Nic się nie psuje, wymienia się tylko to co się zużywa. Tanie w utrzymaniu. Karoseria nie jest jak nowa ale blisko....
~Janusz
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Po prawie 10 000 km można już być obiektywnym. Po pierwszych kilometrach auto zachwyca, później jednak zaczyna brakować trochę mocy. Ale biorąc pod uwagę ilość fotoradarów i aktywność policji można się z tym pogodzić. Polecam automat, poprzednio miałem manual był doskonały ale ten automat to jest to.
~Andrzej
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Samochód posiadam od nowości. Zakupiony w Polskim salonie. Bardzo jestem zaskoczony kosztami przeglądów w ASO Honda - relatywnie niskie koszta. Ogólnie auto jeździ bezawaryjnie. W mojej opinii - zdecydowanie polecam zakup Accorda.
~Koks
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Dla mnie jedno z najładniejszych kombi, jeździła nim małżonka obecnie wystawiłem na sprzedaż. Auto ,które świetnie się prowadzi,bardzo dobra pozycja za kierownicą ;dobry kompromis między komfortem a twardością zawieszenia.
~ErykF1
Kombi 2.4 VTEC 201KM 148kW
Jest to moja kolejna Honda Ale pierwsze robiona w japonii (miałem civiki ale angole ) Różnicę widać gołym okiem . Jedyny minus jak na kombi to mały bagażnik , aczkolwiek kupowałem ją świadomie bo nie wożę pralek dwa razy w tygodniu , tylko jadę z rodziną np. na łikend na działkę i do czegoś takiego jest świetna.
~andy59
Sedan 2.2 i-DTEC 180KM 132kW
Fantastyczne auto. To jest moje 16 auto (w kolejności nabycia i użytkowania). Cieszę się nim już prawie 3 lata.I wciąż nie mam dość.
~Marek
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Doskonałe auto dla każdego, komfort połączony z dynamiką silnika diesela powoduje ogrom emocji przy nawet najkrótszej przejażdżce. Piękna linia Accorda kombi prowokuje przechodniów na ulicy i stacji paliw.
~AntoniPsaGoni
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Nie żałuje. W tej klasie - za te pieniądze (140 000 zł) nic lepszego nie ma. Rozważałem: Nowe Mondeo 220, Lagunę, C5 i Passata. Mondeo nowe jest brzydkie i w środku tandetne, Laguna była jakaś taka tania, C5 wygląda średnio a Passatem jeżdżą wszyscy wokół. A Accord z dwoma rurami wygląda ciągle atrakcyjnie.
~tipos
Sedan 2.2 DTEC 150KM 110kW
Auto naprawdę bardzo fajne, przez 3 lata zdążyłem się do niego przyzwyczaić. Nie sprawia dużych problemów. A jest raczej z tych aut za którymi człowiek się obejrzy idąc do domu.
Dziennik kosztów dla Honda Accord VIII
9,2
11,3
~NEWADEC
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Auto bardzo mi się podoba,no może za wyjątkiem felg ,17 calowe wersja lifestyle.Mam nadzieje,że będzie tak samo mało awaryjne jak poprzednik.Docenić trzeba biksenony z funkcją doświetlania zakrętów,niezłym radiem premium z głośnikiem basowym,świetne fotele i rewelacyjną pozycją za kierownicą.Jeśli poszukujecie auta rodzinnego rozejrzyjcie się za superbem,passatem albo mondeo.Accord to auto nastawione przede wszystkim na kierowcę.Niezłe...